Jump to content
borko 30

кражба

Recommended Posts

През 2004 година ,едни циганори ми разбиха колата и обраха новата ми музика -плеър ,големи двунамоткови говорители и т.н .Обаче обирали и други коли и ги хванаха ,на делото ми присъдиха 250лв да ми платят -смешна цена за всичко ,смятало се овехтяване на апаратурата ,която беше на няколко месеца .Хубаво ама те нямали нищо на тяхно име и досега нищо не ми е изплатено.Нещо ми сетна тая година и реших да ги гоня тея до край ,те какво си мислят че като са минали 15 години и им се опрощава ли ,няма такова нещо ,някой може ли да ме посъветва как да процедирам правно и законово ?Нещо съдия изпълнител ли трябва или какво ?

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има решение една консултация при съдия-изпълнител ще ти даде яснота за възможностите.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България единствено в момента само АК-47... Както за масата средни и дребни, така и за мръсната шайка,, отгоре"- без изключение! 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с машината на времето да се върнеш и да си прибереш колата в гараж . След колко часа не трябваше да ти обръщаме внимание на написаното ?

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми беше в гараж под наем  ,който разбиха ,счупени джамове на колата и разбити ключалки -присъдената сума е само за липсващите неща ,потрошените работи не ги брояли .Моите неща бяха много добри и бързо ги продали ,на други които са им разбили колите ,каквото не са продали им го върнаха .

Питам по-запознатите къде да се обърна за съдействие ,понеже ако разни консултации и беседи със адвокати да не ми излезнат повече пари .

Не може да няма начин да се накарат принудително да си платят-съдебно решение има ,за какво беше това дело тогава?

За всичко ли сам трябва да се оправя човек -защо има съд тогава ?

Аз като забавя някоя сметка с няколко дена и почват тормоз по телефона ,пък тея понеже нямали нищо тогава -сега може и да имат ,и не плащат ,да ги бяха застреляли полицаите на място ,че да не ги мисля сега .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, давността е изтекла много отдавна, нищо не можеш да им вземеш, обсъдих го с прокурор, за да съм сигурен, макар че си беше ясно, 15г. са цяла вечност за казуси от този род, забрави за случая! 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така е ,през годините все бях зает с работа и нямах време да обърна внимание на случая -много им бях насъбрал тогава ,изключително долни типове и се държаха арогантно в съда , разчитах на правосъдието да си гледа работата -съдиите си взеха от държавата разноските по делото ,ние потърпевшите -нищо .Осъдиха ги на пробация и да ни платят за окрадените неща .Значи имало давност ,обереш някой -имаш присъда да платиш ,пък като нямаш пари ,няма да плащаш ,само дето ме мотаха толкова време да давам показания и да отсъствам от работа сумати пъти ,за нищо .Rakeem ,благодаря ти за информацията човек ,спести ми излишни разходи по адвокати и темподобни .

Значи по официален път няма да стане ,ще изискам документите по делото от съда ,да ги видя тези хора накъде са що са сега ,по моите правила -давност няма ,длъжника си е длъжник до край ,ще си платят по един или друг начин .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето така се оправяме в нашата държава. И така я дърпаме надолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добрите не,но лошите да те за какво избягаха повечето включително и аз навън...ама то само това да беше пак добре щеше да е,а то за всяко нещо.Някой сега може и да каже,че съм страхливец предате и какво ли още не ккт ои на всички други които си заминаха.Еми не всеки има право на избор във живота кое как и защо някои търпят други не.То си личи кое колко функционира за 13г в ЕС България видя само асфалт и нищо друго,неща които са се изисквали а УЖ са спазени доколко само те си знаят така,че това е положението.Крадци е имало и винаги ще има,въпросът е как да се предпази човек и дали ги има тези възможности.Човек в Бг винаги трябва да е нащрек,а това понякога покрай другите проблеми от живота просто измаря.Те и затова повечето правят глупости и пречат на нормалните да живеят спокойно.Няма смисъл да ги търсиш той онзи от горе си знае работата,так че всяко нещо с времето си гледай си живота и му се радвай защото не сме вечни и незнаеш какво следва утре и като цяло за в бъдеще ;) 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да се намесва "държавата". Човекът е чакал 16 години, за да си потърси правата, но него никой няма да седи и да го чака. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках толкова години ,трябва да са работили нещо вече тези типове ,да имат нещо ,но явно никой след делото не се интересува дали ще плащат -съда нали си прибра парите за делото ,боли ги гъза за мен и другите потърпевши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я ли виждаш в чужбина за кражба на парфюм,присъдиха на един българин 6месеца обществено полезен труд и не си мисли че е циганин защото не е ,наркоман беше просто и си даваше всичките пари за глупости на 21г беше айде сега ми кажи как да не намесвам държавата? Тя като цяло долу горе си я е свършила ама тия като нямат нищо поне могат да работят в полза на държавата и обществото,щом могат да крадът могат и да работят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, borko 30 написа:

 

Не 250лева ми 1г труд в полза на държавата да бяха работили че да ти се оправдае откраднатото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, borko 30 написа:

 

Шапка на тояга вече,няма смисъл и да ги намериш нищо неможеш да направиш,само дето ще влизаш наново във разправии без резултат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,точно така ,поне на общественополезен труд да ги бяха накарали ,че барем ,да има и от тях някаква полза по земята ,ама нямаааа.

Аз лично ,не мисля да се срещам с тях -има си хора за тая работа ,скоро ще задвижа нещата .

Поздрави на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...