Jump to content
ATANAS1111

Покупка на CRV

Recommended Posts

Привет колеги,

 

Спрял съм се на този автомобил.

Някой гледал ли го е и има ли мнение?

Всякаква информация ще ми е от полза.

Продава се от официален сервиз на Honda- Юби ко!

https://mobile.bg/21576312664463173

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е доста опоскан, от ниските нива на оборудване.

От друга страна волана изглежда оригинален и като нов. Ако отговарят и километрите си струва човек да се замисли.

Друго, което забелязвам е, че ми се струва, че липсва капака на мотора. Гумите са летни. Добави 1000 лв за гуми и виж дали тези изобщо стават. Пролетта е близо, ако стават - ОК.

Питай от къде е вкарана. Ако е от Европа (съдя по държачите за номерата) може и да се вържат километрите. От Северна америка - много съмнително.

 

Това, че цената е с регистрация и обслужване директно я прави 19 500.

Цвета ми допада на мен :)

 

Моето лично мнение в заключение е ЦРВ за 20 000 не, ако е на тези километри - ДА

Редактирано от Bizzito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този километраж, няма как да е от е Европа. Моята е със същия двигател, произведена в UK, километража няма мили. Парите са ок, но е доста нисък клас оборудването. Но пък- дават гаранция. На практика, за периода н гаранцията няма какво да й се случи, на каквато и кола да е (според мен, в общия случай). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е внос от Канада. Имам и разпечатка от сервизната и история по Вин номера. Всичко изглежда нормално.

Притеснява ме това,че е на малко километри и да не е била наводнявана!

Благодаря на хората дали мнение до момента!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо има си тема за обсъждане на обяви.

Много интересни километри тя колата не е карана,явно седяла някъде.

Точно тоя модел гуми,това име е докрая изпиляването от каране още малко и са за изхвърляне.

Като гледам единствената снимка на двигателя много размазана,само тя другите с изключителен фокус,и много ръждясалите дребни детайли колата трабва да се види особенно добре за ръжда.

Според мен нещо крият,огледай я добре отдолу  за ръжда.

 

п.п.Писъл си от Канада там където за да отидеш на работа  е поне 200км най-малко.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там нямат много урагани, мисля:). В крайна сметка, риск печели, риск губи. Но за 24 хиляди лева (с доказване и обслужване) може да се взема доста налята с екстри 2.4-ка от Германия, но пре-фейслифт. Разбира се, там също има множество рискове. 

 

Ако не Ви притеснява липсата на екстри и Ви харесва колата, защо пък не?

 

Допълнение - има леки разминавания в линиите на интериорите елементи на таблото и прочие, които не трябва да Ви притесняват. И на моята са така. Другото е, от снимката изглежда, че на волана има едни издатини-на моята също се образува една, не знам от какво е.

Редактирано от Vorpatril

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Сани 2001" e продавача а не Ю Би Ко което поне за мен е странно. и за какво тия 20к за една решетка и един мотор с ръждясали скоби на всичкии маркучи.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Това е последната страница от разпечатка от сайт за проверка по Вин номер. Притеснява ме последния запис Junk title -какво точно означава за автомобил внесен от Канада?

Screenshot_2020-01-08-20-24-48-073_com.miui.gallery.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

# A Junk Title is issued on a vehicle damaged to the extent that the cost of repairing the vehicle exceeds ~ 75% of its pre-damage value. This damage threshold may vary by state. The majority of states use this title to indicate that a vehicle is not road worthy and cannot be titled again. ...
www.carfax.com/Definitions/Glossary.cfm

Ако не разбираш английски, ползвай Google translate.

Бягай далеч от тази кола!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло да, обявена е за тотал щета май.

Но то от там всичките са такива. Виждал съм ги преди ремонта. Не са чак толкова зле.

Малко смачкано отпред, отзад, отстрани. Километрите поне са малко и това е чудващо.

По-големия проблем ще е ръждата. Гледах един сивик от там преди ЦРВ-то, беше много зле отдолу.

А тук се вижда навсякъде. Гледал ли си я на живо как е отдолу?

Редактирано от Bizzito
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Привет,

Това е последната страница от разпечатка от сайт за проверка по Вин номер. Притеснява ме последния запис Junk title -какво точно означава за автомобил внесен от Канада?

Screenshot_2020-01-08-20-24-48-073_com_miui.gallery.thumb.jpg.8483ecea3ed4d345a0350752cbcbaef9.jpg

 

Колега на твое място бих се обадих на Хелп Деска на Карфакс, гледам домейна е европейски.

Питай ги какво точно се е случило с колата, ще ти кажат.

Тази фирма е издала тозй сертификат, с който удостоверява че колата е негодна за движение по тамошните пътища, което значи че имат снимки на състоянието й в момента на издаване на серта.

 

В превод на БГ - тази кола е бракувана.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и какво се оказа продава се кола,перфектна качваш се и караш,без забележки.

Тя бракувана и тотал щета,но тук в Бг като за нова.

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 8.01.2020 г. at 20:34, CARPERA написа:

 

Тя бракувана и тотал щета,но тук в Бг като за нова.

Такива са ни изискванията....Европа неможем да догоним,а за Канада или САЩ дума да не става.Нека ни е яко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, добре, че го има форума. Помагате на хората реално.
Но, наистина, трябва да се види, за какво са я бракували.
Мой приятел взе тотал щета мерцедес - c 320, 2017 г, мисля за 20 000 долара.
Щетата беше гръмнал аербег и паднала предна броня. Последната я оправиха без забележки, а аербега в Шумен правиха и така. До сега и навъртя 130 000 км щото е кайтист и ходи да кара в Турция и Испания постоянно. С 2 думи: Колата вече 3 г няма никакви забележки. Така, че вижте какво и е било състоянието и преценете.
Аз лично, скоро ще си взема по тази схема акорд, а дали ще спечеля или загубя, Божа работа. Знам, че се взимат от търгове колите.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова, препоръчах колегата да се обади на тел и да поиска проверка ВИН-а, тъй като е потенциален купувач.
Аз винаги се интересувам до последно, независимо дали ще купя или не, за да мога да бъда максимално информиран и да съм запознат с повече ситуации, което пък от сеоя страна да ме подготви за някакви удачни решения в някакъв момент.

Аз бих се обадил, ако ми даде ВИН.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вина го има в прикачения файл, най-отгоре, но не ми е перфектен английския и се притеснявам дали ще се оправя!

Screenshot_2020-01-12-16-51-55-699_com.miui.gallery.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звънна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат тел за съжаление, но им отворих тикет.
Като ми отговорят ще пиша тук.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнаха ми отговор, че не разполагат със снимки, но не ми казаха какъв е бил демиджа.

Все пак отново ги попитах в какво се изразява демиджа.

Чакам отговор.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, много бързо върнаха отговора:
ecac2b27599dc071becab7119c134ac0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...