Jump to content
toniam

2.4iVTEC, LUXURI INNOVA AT

Recommended Posts

 Здравейте колеги,утре купувам Accord 2.4Luxury Innova 2009 г.Онзи ден попитах във форума за 2.4 2007, година,ама реших, понеже разликата в цената са 2000 евро да взема новия фейслифт и нафукана догоре с всичко.Питането ми беше как вървят тези мотори на газ,но предполагам,че няма разлика между 7ма и 8ма генерация.Ако някой кара такава на газ,моля да сподели мнение.Благодаря предварително!

Screenshot_2020-01-02-19-31-59-493_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-45-132_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-21-443_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-08-868_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-30-50-943_coches.net.jpg

Редактирано от toniam
Това е зверчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, toniam said:

 Здравейте колеги,утре купувам Accord 2.4Luxury Innova 2009 г.Онзи ден попитах във форума за 2.4 2007, година,ама реших, понеже разликата в цената са 2000 евро да взема новия фейслифт и нафукана догоре с всичко.Питането ми беше как вървят тези мотори на газ,но предполагам,че няма разлика между 7ма и 8ма генерация.Ако някой кара такава на газ,моля да сподели мнение.Благодаря предварително!

Screenshot_2020-01-02-19-31-59-493_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-45-132_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-21-443_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-31-08-868_coches.net.jpg

Screenshot_2020-01-02-19-30-50-943_coches.net.jpg

Здравей, колега, 

Карам на газ от няколко месеца, като съм изминал около 8к км.

За монтаж избрах Markoni, слага Romano и така ми я настрои, че имам чувството, че върви по-добре от бензин. 

Разхода е според шофирането, може да варира от 9 до 11/100 за извънградско, но аз съм с ръчна скоростна кутия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Сложих газово на моята преди няколко месеца, имах малък проблем със един от инжекторите но смениха цялата рейката гаранционно и се оправи.

И аз планирах да слагам газовата при Markoni, от телефонните ни разговори останах с много хубави впечатления :). Понеже съм от София и Русе ми е доста далеч сложих BRC в ототрисирания им сервиз. Разхода се върти около 10/100 извънградско, градско 12/100, но зимата и повече висене в задръствания стига до 15/100. 

 

Не карай само на газ, накарай ги да пуснат и бензин да пръска над 2000 оборота. регулаж на клапани по често и така.

 

Колата изглежда запазена на къв пробег е, от къде ще я вкарваш?

 

Успех със покупката

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз живея в Мадрид.Колата е от тук на 127000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сложа Аgis,на предишната Toyota Auris навъртях 140000 км с такова за 4 години без абсолютно никакви проблеми-много съм доволен.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Нафуканите” с екстри са Executive ,колега🙂.Не,че твоята е лоша,само за  инфо🙂

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ,няма дистроник 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В една специална тема за нивата на оборудване, беше станало дума, че дистроникът не е част от ниво Excecutive, а е допълнителна екстра, която се поръчва отделно.  

Пост #5

 

Редактирано от hrisimow
  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е с шибедах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е Luxury Innova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има абсолютно всичко, шибедах, преден,заден парктроник, навигация,автоматични ксенони,кожа с подгряване и мемория,камера за задно виждане,типтроник от волана и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрата дистроник и камера за следене на платната не се предлагат във всички държави. Най-много разпространени са по Швейцария, или просто там дават повече пари за екстри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-високия клас е excecutive-plus това е със LKAS и CMBS. Колата от обявата е excecutive a luxtury innova е по скоро начина по който я наричат в страната. Колата е супер, със здраве да си я ползваш.  Разгледай кои са обичайните проблеми и ако ги има може да ги използваш  за да свалиш малко от цената, пак и да имаш предвид че трябва да се оправят. Разгледай аспусите за омазняване това е знак че колата има значителен разход на масло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега,моята е без LKAS и СМВС.Взех я за 9650 евро.Другата седмица влиза в бокса за АГУ и ще кача снимки как изглежда.Най-вероятно ще сложа цилиндър зад задните седалки, защото в мястото на резервната гума ще ми събира 35-36 литра а имам нужда от по-голяма-карам минимум 120-130 км на ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова

IMG-20200104-WA0010.jpg

IMG-20200104-WA0009.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото на бутилката си е личен избор. На мен 36л ми е ок а мястото в багажника ми трябва по време. А екскурзия че с дедето багажа не е малко. При мен маркучите след дюзите са малко по дълги и не рязаха капака над колекторите.  Ако agis имат инжектори които не са на рейка може да ги сложат близо до бензиновите което е по оптимално. Поискай да пръска и по малко бензин. Не е лошо да направят регулаж на клапани и след 20000км пак за да видиш на къде мърдат.

 

Моята я взех малко по евтино защото свалих от цената поради някои проблеми които открих на място в Швейцария и свалих цената ама след докарване, мито, и ремонти стана колкото твоята 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, toniam написа:

Нещо такова

IMG-20200104-WA0010.jpg

IMG-20200104-WA0009.jpg

Няма ли начин без това рязане на капака? Може да са скрити под него и е много по-културно. И компютъра, също... най-необходимата част от обслужване, че най-отгоре. Ако и бронята ти пробият за зареждачката ще е ТОП.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази не е моята.Тази е 7 -ма генерация на един познат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имено. Пиша защото разбрах, че монтажа ще е в бъдеще време. Споделям мое виждане, никого не задължавам. Ако си ОК с такъв монтаж, няма да ти вадя зъб... 😋

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аgis тази полско,итилянско турска сборна формация няма да е най-доброто за твоята Хонда.

Ако целта ти е да дадеш минимум пари за газово това е твоята марка.

Хондата не е Тойота да знаеш,казваш че караш120-130км на ден, вземи си хубава газова от рода на Ловато,Романо.

Прочети тук първия пост на станицата,и по точно точка 6

 

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,колега,ама аз съм такъв,че Тойотата я карах само с Continental модел 2012 година(за гуми говоря)и ме изкарваха по 100000 км,макар,че имаше 3 нови модела след този.Сбирщайн Agis грамотно монтиран-моя случай-140000 км.без да светне чек,без да придърпа,инжекторите препоръчват смяна на 60000 км,аз я продадох с тези на 140000 км.и си върви.Гореше ми 8 извънградско-заковано-4 години без нищо да пипна, освен 3 пъти с газаджията до мен-настройки по време на каране.Така,че слагам Agis,ако се окаже,че Хондата е чак толкова капризна ще му мисля.Ама тази от снимката с рязания капак 2 години вече върви без проблем с разход 12 градско 10 извънградско,което мен ме устройва.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е капризна, само регулаж на клапани по често и това е. И аз не съм фен на сбирщайна. И аз съм доволен от continental гумите са им добри. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега за твоята Тойота говоря и газова ,темата е твоя,това за гумите изобща не го разбрах какво искаш да кажеш,за мен е важно да е нова гумата от позната марка.

Но колата си е твоя пак ще го кажа Хондата не е Тойота,и 140хил км като Тойотата да знаеш няма да издържи без да регулираш клапани.

Наистина хиляди безавариини км с това газово,дано да издържи 140хил и повече.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, никъде не съм казал,че няма да регулирам клапаните-исках да кажа само,че не робувам на марките(с гумите беше просто пример).Казвам,само,че съм предоволен от Agis и ще сложа пак такава,но с по-чест реглаж на клапани.Между другото не знам защо не слагате Atiker,че Турция е на една крачка.Или ще кажеш,че и Atiker е "сбирщайн"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал Агис и бях супер доволен .Две Хонди съм карал с такава.Никакви проблеми ,чекове и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
40 minutes ago, toniam said:

Колега, никъде не съм казал,че няма да регулирам клапаните-исках да кажа само,че не робувам на марките(с гумите беше просто пример).Казвам,само,че съм предоволен от Agis и ще сложа пак такава,но с по-чест реглаж на клапани.Между другото не знам защо не слагате Atiker,че Турция е на една крачка.Или ще кажеш,че и Atiker е "сбирщайн"?

Continental са доста известна марка гуми.

Поради същата причина поради която не купувам турска техника за вкъщи.

Има фирми изградили си име с качество и гаранция за продуктите си,така е и при газовите уредби.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам мнението на всеки,но изборът е личен!Само да спомена,че Атикер са най-големият производител в Азия и имат уредби и за  по-екзотични коли,като Subaru LegacyGT, например и качеството им е изключително.Бих монтирал такова,но тук в Испания не е разрешено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисли се защо не е разрешено.

Това за изключителното им качество ако имаш някъкви наблюдения сподели ги.

Моите са за изпарител от маркат който сдаде багажа след 1 год експлоатация,монтиран в колата на мой проятел.

Да на всеки е избора какво да сложи в колата.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е разрешено да си го купиш от Турция,за да го монтираш,трябва да е закупено от официален представител,а те още нямат представител тук, защото в Испания до преди няколко години беше разрешено АГУ само за такситата и понеже е непознато много малко хора все още карат на газ.Моля модераторите да изтрият темата, защото започна много да се разводнява.Благодаря на всички за съветите и коментарите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...