Jump to content
bork

Пера за чистачки - какви и откъде ?

Recommended Posts

Оригинални от coxmotorsparts.uk.

Идват на цената на един комплект сносни чистачки. По спомен около 14 лири е едната чистачки. Хвърли едно око на сайта и ще се ориентираш. Доставка до склад на куриер в Англия и оттам с него до БГ. Около 3 лв на килограм до София. Дано съм те ориентирал поне грубо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък оригинални чистачки .След преминаването през много модели тези са перфектни и така се справят с чистенето.

http://tehno-zona.eu/produkt/авто-чистачки-тип-банан-flatblade-multi-wurth/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Акорда от подписа ползвах оригинални доскоро и бях като цяло недоволен. Ако бяха по 10-15лв можеше и да си кажа „ок, поне са евтини“. Малко размазваха и не чистеха равномерно. Пасажерската дори понякога оставяше непочистена част. Сега съм с препоръчани от двама съфорумци Heyner.

 

Ако решиш да взимаш оригинални, имай предвид, че можеш да сменяш само гумените пера като поръчваш от Бултрако по 20тина лв едното. Не знам да има по-евтин вариант за оригниални пера. Не знам и дали ти всъщност за това точно питаш :)

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам BOSCH Aerotwin по препоръка и съм доволен от почистването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите чистачки замазват и ме дразнят.Освен от Бултрако мога ли да взема гумени пера,които да са съвместими? Не за друго,но са ми далеч.

BOSCH имам на служебната кола.В началото бяха добри, но много бързо почнаха да правят черти.

В тая връзка да споделя,че си купих концентрирана лятна течност SONAX от която съм доста доволен засега. Въпреки,че перата замазват след около 20 сек течноста се изпарява и стъклото светва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...