Jump to content
Stefan4eto

Джъмп стартер

Recommended Posts

Здравейте колеги,понеже си нямам на идея за това евтино китайско чудо,и да питам дали ще ми свърши работа ако случайно остана без ток някой път.

https://s.click.aliexpress.com/e/BmspgvTw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или това,че в първото е май само зарядно или бъркам😂

BGN 10.31  42%OFF | Multi-function 68800mAh 12V 600A Portable Security Jump Starter USB  Power Bank Car Battery Booster Charger Starting Device
https://s.click.aliexpress.com/e/FGRtMvEC

Редактирано от Stefan4eto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което прочетох не пише за първото  че има такава функция на джъмп стартер, дори и да има тя ще е когато е включено в мрежата.

Втория ти линк е точно това.

Ако искаш да убиеш и малкото електроника налична в единичката може да и пуснеш един джъмп😃

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само имай предвид че за 10лв са само щипките, джъмпа е 80... и пише че не шипват до България...

И имай предвид че преди 2 дена цената е ВДИГНАТА :D

Имай предвид че заради батериите има проблем с шипинга - в Лидл преди 2 седмици такова се продаваше за 120лв с 2г гаранция

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви,май се отказвам щом ще има проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, CARPERA написа:

 

Ако искаш да убиеш и малкото електроника налична в единичката може да и пуснеш един джъмп😃

Както винаги колегата с крайни коментари с което не помага на никой, напротив вреди. 

Тази джаджа работи перфектно изпробвано лично от мен, но не е евтина. Единственият съвет, който бих дал да не се изключва веднага, да се изчака минута две. Същото правило като при подаване на ток с кабели от друг акумулатор. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време гледах и аз подобни джаджи (особено след като жената се остави 2-3 пъти без ток).

Масово отзивите бяха, че тази и производните са пълен боклук, кола не могат да стартират, смешен стартов ток и единствено вършат работа като Power Bank заради големия капацитет.

Оттогава се озъртам за порядъчно Noco на порядъчна цена.

Лидълското не мога да го коментирам, обикновено имат сносна техника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този, няма кола, джип или бус който да не съм запалил.

Миналата зима, за една седмица палих 5 коли, даже без да го дозареждам.

DSC_1839.thumb.JPG.bd4db79e072f6460ad1963e7d693dcab.JPG

 

DSC_1841.thumb.JPG.99c298132c98c8a3c74fca84fe0d5a57.JPG

 

DSC_1840.thumb.JPG.da5db7987bd945ab7424fd9a65254ea5.JPG

Редактирано от Emicha
  • Харесвам 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емич . От къде го купи ? Ако може линк? 😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца си купих ето това: http://elimex.bg/product/114884/ured-za-avariyno-startirane-na-avtomobili-505y-13800mah.html Но все още не ми се е удал случай да го пробвам. Ако на някой от Варна му е "умрял" акумулатора може да го изпробваме дали ще стартира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досев, принципно фирмата е Китаец ,  като продуктите и са предазначен само за износ за ОАЕ и Дубай.  Та приятел ми го донесе от Дубай преди 2 години.

Няколко приятели тогава го харесаха и се опитаха да го поръчват директно от Китай,но не можаха.

Сега може да са се променили нещата и да може, ама нямам идея, пък може да са изкарали и по-нови модели.

Провери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно Емич . Добре мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях да питам и аз Емича, че ми изскача само инфо от OAE за тая джаджа. :D

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Е сега ще ти изскачат реклами и на арабски. Утре ще снимам и моя, който е от Италия. 

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в тази тема пост номер 14 можете да видите последиците от джъмп джаджата

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@CARPERA Само дето в темата всичко написано е в сферата на предположенията и не става ясно от какво точно се е повредило таблото. В първият случай джъмп стартер не е използван, а във втория проблема се е появил няколко дни след това. Така, че всеки сам може да си направи извод до колко са опасни тези устройства.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е написъл колегата

Quote

Еми мойто стана че ми падна акумулатора(бях забравил цяла вечер плафона ) и я запалихме  с спецялна машина за палене на коли(незнам как се казва на български) и след един-два дена видях че не чи маркира километрите и помислих че е от акумулатора и го смених но проблема не се махна продължава без да ми маркира долния ред както на колегата!

 

Прав си и ти колега всеки решава сам как да прецака електрониката на колата си , един от възмозните начин е този.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карперов, в България всички автокъщи имат такава джаджа но доста по голяма ( тежи около 15кг) и се нарича бустер. Мой приятел който има автовоз също го има. Пали колата, която е без грам ток, без да го разкача качва колата на рампата, гаси и тогава го сваля. Както бях писал по горе, което важи и за подаване на ток с кабели, трябва да се изчака известно време особено на пълно разреден акумулатор. Трябва да се спазва и последователност, първо се закача + и после - , при сваляне обратното първо - и после +. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Иска ми се да си имам такава джаджа в колата,за всеки случай (дано не се налага да я ползвам)май ще си взема пък каквото стане.Мой колега има такова чудо(има три коли)и от три години не е имал проблем.

Редактирано от Stefan4eto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весперов обяснявай ги тия неща не всички хора ги знаят.

Незнам какво повече да кажа,освен това че чавек сам което си го направи никой друг не може да му го стори.

Мой приятел има зарядно има същата същия модел като моя,от месеци му разправям свали го тоя акумулатор зареди го поне веднъж.

Неговия отговор ей ама то му няма нищо колко хубаво си пали,вече пришка ми стана на езика да му повтарям.

Днес след отчаяните му позвънявания се наложи да му дам моят 4 годишен китаец,в перфектно здраве но пенсиониран поради факта че сложих друг изпаднал ми на ниска цена акумулатор,неговата батерия беше приключила.

На 100% съм убеден че щеше да го изкара неговата батерия още години,но пустия мързел  му се отплати.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Пишеш като китаец, аз нищо не разбрах 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...