Jump to content
Statulov

Хонда Пилот 3

Recommended Posts

Здравейте, 

Харесал съм си една Хонда Пилот 3 генерация, но искам да я пеоверя по рама.  Някой има ли представа как и къде може да се случи това? Моля,  ако има колеги с такива хонди да кажат добри и лоши страни.  Макар,  че аз съм горд собсвеник на акорд 8гн и от опит знам, че нямат лоши страни :) 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е хондата /Щатите, Канада, България или другаде/ и какво точно искаш да провериш? Ако в момента е в Америка можеш по рама да  й провериш км и обслужване, но ако от много време е в Бг няма да видиш кой знае какво :) Поне ще разбереш какво й е било положението там и на колко км е излязла от там. Има такава програма, но до колкото знам е платена. Мога да питам и да ти кажа ако те устройва този вариант. Иначе колата е чук. На голяма почит са в Америка ама тука не ги карат много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Америка е и другата седмица тръгва за БГ. Километрите са ми ясни, исках да и проверя оборудването. 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Ще се радвам като пристигне да споделиш впечатления /може и на живо/, че с американките има леки специфики като например липса на карти за Европа и т.н. и е хубаво да обменяме опит :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.12.2019 г. at 23:09, DMZ написа:

Честито! Ще се радвам като пристигне да споделиш впечатления /може и на живо/, че с американките има леки специфики като например липса на карти за Европа и т.н. и е хубаво да обменяме опит :)

Задължително,  ще пусна и снимки. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.12.2019 г. at 23:09, DMZ написа:

Честито! Ще се радвам като пристигне да споделиш впечатления /може и на живо/, че с американките има леки специфики като например липса на карти за Европа и т.н. и е хубаво да обменяме опит :)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е + много радости и незабравими пътувания из "цивилизацията" и извън нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина изглежда колега! Със здраве да я караш!

Ако ти остане време качи малко повече снимки ,както и на интериора ако може.

Преди Cr-V и аз се чудих за Pilot ,но понеже са рядкост леко ме достраша да нямам ядове с някои части или пък не/знания на сервизите.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модерна работа, камара екстри, 3 реда седалки - деца да имаш - детска градина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много безавариини км и само хубави преживявания с автомобила! Много ми харесва и цвета е уникален :) Все още не съм виждал такава на живо.

Какви са ти впечатленията до момента като возия, пъргавина, разход и т.н.? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возията е уникална,  много удобна и леко вози.  Разхода е около 12л/100кг смесен. Има много добра динамика.  Аз се притеснявах,  че няма да върви,  защото е голяма и тежка,  ноооо тия 280к.с. Си я задвижват много добре.  Само като я сриташ и излита. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е.И при 280КС няма как да се оплачеш от вървеж :)

Има едно малко дисплейче на снимките под климатроника .То какво е,че не схващам?

Направи ми впечатление че пробега ти е в КМ а климата във фаренхайт? Можеш да сменяш мерните единици ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сменят и градусите ама още нз от къде.  А малкото дисплейче ми е радар детектора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градусите се изчисляват приблизително като от Фаренхайт извадиш 30 и полученото разделиш на 2. Аз вече им свикнах и не ми прави впечатление :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубава колата.А какъв е двигателя? Как ги изкараха тези коне? Атмосферка ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 31.08.2020 г. at 9:42, DMZ написа:

Градусите се изчисляват приблизително като от Фаренхайт извадиш 30 и полученото разделиш на 2. Аз вече им свикнах и не ми прави впечатление :)

Oт Фаренхайт вадиш 32 и полученото делиш на 1.8 - това е формулата.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, моят начин не е от най-точните и за това казах "изчисляват приблизително".  Един приятел така ги изчислява и като проверих видях, че г/д отговарят, а и ми е трудно докато карам да деля на 1.8 :D🍻 :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е чак такъв голям проблем. Пък и има майстори дето оправят градусите софтуерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мярнах,че я продаваш. Покарай я малко преди това да споделиш впечатления :) 

Налага ли ти се да преправяш светлини, за да я регистрираш?

А това радарче лови ли триногата,че тя най-страшна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен хич не ми се продава ама жената не я харесва,  че и била голяма и не е бяла.  Направо да полудее човек. 

Радарчето има допълнителни екстри и лови триногите. А за регистрацията не съм преправял нищо,  тя си е с жълти мигачи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Продай жената. Моята не мрънка, но и не кара. Комбито и било голямо, а Сивика твърде бърз.

Но пък ако спечелиш некой лев от цялата история, може да те черпи 1 кафе с райбер.

 

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята като я купих жената вика: Абе като за Хонда е хубава :) . Аз пък преди д акупя кола само имах 2 изисквания.Да не е бяла и да е бензин.Много ти е хубава колата.Реално едва ли е повече от 0.5 м по-дълга от друга.

P.s. тя искаше Infiniti

P.s.2 Може ли малко инфо за радарчето?Линк ?

Редактирано от AzSum
допълнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш че радара от линка лови триногите,ти  тествал ли си го.

Кой точно модел от линка ,реагира на триногите,и от какво разстояние.

Благодаря ако имаш  инфото.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам от 1 година вече с него старата хонда и до сега не съм имал снимки,  но имам и фолио на номерата. Върши идеална работа. Има и по-добър продукт но е с окоо 1500лв по-скъп от този

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Spoiler

Исках да разбера когато минеш покрай тези новите  радари триноги черните ,ги засича и предупреждава така ли.И от какво разстояние те предупреждава за тях.

Кой е този модел  радар от линка ти.

@Statulov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, CARPERA написа:
  Скрий съдържанието

Исках да разбера когато минеш покрай тези новите  радари триноги черните ,ги засича и предупреждава така ли.И от какво разстояние те предупреждава за тях.

Кой е този модел  радар от линка ти.

@Statulov

На около 600м ти съобщава.  Аз съм с RG 300 и съм много доволен

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...