Jump to content
Митко84

Проблем със заключване

Recommended Posts

Здравейте, колеги.Имам следния проблем-когато ключът за запалване е на таблото и се затвори шофьорската врата,колата се заключва. Когато ключът не е на таблото не го прави,а мисля,че трябва да е обратно.Мога ли да направя нещо,за да спре ?

Акорд 2003г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да е така.

И така . Въпросът е :  Така я купих . Не беше така . Получи се след..... и тнт......

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш разбира се. Проблема ти е в някоя от бравите(актуатора, който отключва/заключва) и по-точно некадърника, който ти я е сменил.

Редактирано от jijane
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така я купих😞.Изгледах едно клипче как се обучава компютъра с даване на контакт и натискане на копчето за отключване в отворено и затворено положение на вратата.

Засега се оправи .Благодаря

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присаждали са брава(и) коя(и)то не е (са) като за твоят модел .  Имах такъв случай.  3 пъти ходих да отключвам. Намери точните за модела, смени ги и ще се оправи. При този модел се следи дори дали е заключена дадена врата , не само зтворена.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от клипа по-горе работи за американските акорди. Актуаторите за бравите са най-общо казано два вида - с една букса 6 пинова и с две букси 3+2 пина. Двата актуатора са взаимозаменяеми с лека преработка на кабелите. Има вариант и някой кабел да е прекъснат, но аз до сега не съм срещал проблем с кабелите, което не значи,че не е възможно. Без сваляне на кората на вратата, за да се види какъв е проблемът, няма да се мине.

 

Офф топик: още по-голям проблем е ако някой е махнал железото,което е от патрона до бравата. Тогава може да се наложи да се търси специализирана помощ за отваряне на колата ако е паднал акумулатора или е свален поради някаква причина.

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имено при преправянето с една и две букси става мача с объркването на системата. Така беше при моят случай. Клиента си беше запазил оригиналните. Отремонтирах им моторчетата . Който ги беше монтирал си върна нещата както са били и всичко заспа.  Но не помня от 6 към 3+2 или обратното беше.  Щото може и да няма проблем при единият вариант

Редактирано от docev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Швейцареца от когото е купена колата,занарочно я направил така,защото предната му кола я откраднали с ключа на таблото-сменил фази на машинките.Това ми каза сега човека,от когото я взех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...