Jump to content
A4kakan

Регулиране на преден и заден мост

Recommended Posts

Здравейте.Днес ходих на стенд за регулиране на преден и заден мост.Предницата ми я регулираха но за отзад ми казаха че неможело да се регулира сиреч отвори или затвори а имало нужда понеже ми износва минимално задните гуми овътре.За целата ми казаха да съм си купил регулиращи се горни носачи (щанги)тъй като оригиналните немогат да се регулират а такива в магазините за части нямало а само в нета. Аз доколкото знам може да се регулират от ексцентричния болт на шенкела на главината но там било само за сходимоста ми казаха.Въпроса ми е дали някой се е сблъсквал с този проблем и евентуално откъде мога да си купя такава регулираща щанга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетия цялата колега, на много въпроси ще намериш отговори.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Аз сложих такива носачи отзад, сега сходимостта е по заводските данни. Естествено сменяш и тампоните, дори смених тези които дойдоха с носачите с по-добри. Тези носачи тук не ги намерих, поръчах ги през сайт отвън.

Смених носачите заради износването на гумите отзад, но най-вече заради шума от гумите. Сега всичко е наред.

11-43-56-41jvfrJ4atL._SY355_.jpg

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.За кой тампони казваш че си сменил осен тези на новите реглажни щанги мойте за сега са ок,но е леко отворена отзад и затова си поръчах от аутудока в германия такива регулеруеми за да си оправя страничния наклон иначе сходимоста се регулира от другаде.Благодаря

Редактирано от A4kakan
Пропуск

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених и тези откъм главината, освен тези на щангите. И да и аз от там ги взех, и да заради страничния наклон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги монтирани..

Преди първия реглаж заден мост. Ще правиш два реглажа, заради това че новите тампони омекват. 

IMG_20190529_172945.jpg

Редактирано от ekolev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това същия носач ли е като този който сте поръчали? Ако сменя него и сложа подложки на колата дали ще изчезне наклона на колелата който не е много голям, но го имам 

?

Screenshot_20200315_214324_de.autodoc.gmbh.jpg

IMG_20200315_122344.jpg

Редактирано от Mboevv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...