Jump to content
Naiko

Hr-v катализаатор

Recommended Posts

Здравей те. Свети чека на хондата на диагностиката ми казаха че мие свършил елемента на катализатора но нищо не пречило (така ми казаха и да си карам така) изтриха ми грешката но след 100-120 км пак ми светна. Овериха ме че катализатора не е запушен и пак нямало дерт . Но осещам предръпване на ниските обороти като се подаде повече газ и по висок разход на гориво . Въпросат мие дали е възможно от свършил катализатор тези признаци или да търся друг проблем нещо по сондите на катализатора или някаква подмяна на него или заместител..? Благодаря предварително 🙂

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш диагноза ако не вярваш на този майстор потърси друг.

До възможни са тези симптоми при катализатора.

Накой от сондите мисля че втората регистрираше неизправноста му и пали чека.Имаше тема как може да се премахни тя.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия кааза елемент на катализатора че е свършил другия майстор сонда нонезнае коя. и нейскам да гадая но ще сменя втората сонда на катализатора май май друг вариант не виждам 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Naiko написа:

... май май друг вариант не виждам 

И сега к'во?

Ще сменяваш едно по едно, докато уцелиш дефектното ли?

 

Не е ли по-добре да отидеш при истински майстор, който знае, как да диагностицира проблем в една кола?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи коя е грешката ?

  • Харесвам 2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.11.2019 г. at 12:36, Naiko написа:

Здравей те. Свети чека на хондата на диагностиката ми казаха че мие свършил елемента на катализатора но нищо не пречило (така ми казаха и да си карам така) изтриха ми грешката но след 100-120 км пак ми светна. Овериха ме че катализатора не е запушен и пак нямало дерт . Но осещам предръпване на ниските обороти като се подаде повече газ и по висок разход на гориво . Въпросат мие дали е възможно от свършил катализатор тези признаци или да търся друг проблем нещо по сондите на катализатора или някаква подмяна на него или заместител..? Благодаря предварително 🙂

Колега има ли развитие на проблема? Интересувам се че подозирам че и моя катализатор е заминал, че спъва вървежа и увеличава харча. За София може ли да ме посъветвате къде да отида за диагностика? Мислих за Крафт сервиз на околовръстния. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...