Jump to content
Mihail A

Развали се малкото дисплейче при километража

Recommended Posts

 

Здравейте,

Малкото дисплейче м/у километража и обортомера на Црв 2008 г., 2.4, премигва постоянно и след 1 ч. става черно и не се вижда темп. на двигателя, за това трябва спешно да го оправя. Един жичкаджия, с претенции, че е про, не успя да се справи. Някакви препоръки за човек, който може да го ремонтира (може и да не е от Сф.) или от къде мога да купя целия километраж на по-разумна цена и по възможност да не е от ebay UK. Между другото, в Бултрако е 2200 лв.

Предварително благодаря за съдействието.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мегапартс има ама за дизел. Пращам ти го като цяло да се ориентираш за цената. Мисля, че ще намериш втора употреба. Някои джамбази може да поискат и малко повече, но според мен се пазари щото кой ще им го вземе. Нямам идея как стои въпроса със смяната и дали ще се сбият с компютъра.

 

https://www.megaparts.bg/product/1857433210

Редактирано от Bizzito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, видях го този, но не става, на мен ми трябва точно за 2.4, защото е автомат, заради системите и тнт. Явно трябва да чакам да изкочи нещо или от Uk/Us.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 11/19/2019 at 10:55 PM, Mihail A said:

 

Здравейте,

Малкото дисплейче м/у километража и обортомера на Црв 2008 г., 2.4, премигва постоянно и след 1 ч. става черно и не се вижда темп. на двигателя, за това трябва спешно да го оправя. Един жичкаджия, с претенции, че е про, не успя да се справи. Някакви препоръки за човек, който може да го ремонтира (може и да не е от Сф.) или от къде мога да купя целия километраж на по-разумна цена и по възможност да не е от ebay UK. Между другото, в Бултрако е 2200 лв.

Предварително благодаря за съдействието.

Не ти трябва обикновен жичкаджия, човек разбиращ малко от електроника. Трябва да се извади модула и да се презапоят крачетата на самия дисплей. не знам на Хондата лесно ли се вади, правил съм го на Мазда и ваденето беше доста работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...