Jump to content
Друмев

Имобилайзер

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

някой да препоръча човек или сервиз за настройка на имозилайзера. От време на време премигва и централното отключва трудно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзер и централно на тази кола нямат нищо общо. Имобилайзер не се настройва. От време на време премигва..... КОЕ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ми беше казъл за централното че се правела настройка на самото дистанционно, защото вероятно чистотата не съвпада. Или нещо подобно. 

От време на време премигва на таблото лампичката със зеленото ключе и почна да пали трудно. Завъртам ключа и нищо, нито върти стартер, нито се мъчи. Акумулатор сменях Април. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://forums.hondabg.com/topic/106253-%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B7%D0%B5%D1%80/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от свещи и капачка. Доколкото чувам, не чувам стартера, което значи че не стига сигнал до него.

Случвало ли ти се е да гасне в движение и да мига зеленото ключе на таблото? Когато при мен имаше такова, колата при опит за палене се държеше по същия начин. Оказа се клеморед - джаджата под патрона на контактния ключ, която той управлява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо . Ако усилим звукът при първото завъртане към стартер аз чувам леко как тръгва и затяга.  Както ти си предположил стартер. Бях се засилил да пиша клеморед вчера , ама според мен е стартер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите. Тази сутрин забелязах и друго.... Патрона не свети, знаете че нормално си свети за да се вижда къде е, а сега не свети. Явно ще се сменя стартер. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...