Jump to content
popidensi

Навигация CRV 3 ген.

Recommended Posts

Здравейте.Въпроса ми е защо не ми изписва името на станцията  а само честотата.Никъде не намирам ръководство за работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рови из настройките. Имаше някъде нещо да се пипне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройки за навигацията има обаче за радиото само за качеството на звука.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Акорда, натискаш и задържаш дясното копче/врътката на радиото и след това с еднократно натискане на лявото копче преминаваш през различните настройки, като със завъртане на лявото копче сменяш от On на  Off и обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ми обясняваш за обикновеното радио а не за това с навигация.

2019-11-10_183751.png

Редактирано от popidensi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност може, но не се сещам в момента къде рових. Като имам време ще видя.7c9f235768da4553e844350ba44e6a79.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За с навигацията говоря. Дясното копче на снимката като го натиснеш еднократно изгасяш радиото, а като го натиснеш и задържиш /при вкл. радио/ влизаш в тези менюта. Пак казвам това за акорд с навигация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи натискаш Audio - FM1 и задържаш бутон TA/RDS. После правиш така настройките:957970613d5755bf52c0d55b6d107fc9.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , това е опция на модула и ако няма РДС няма да ти изпише никога! Софтуерно може да го пише, т.е. да има бутон , но пак няма да го изпише ако хардуерно не е заложено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази същата навигация, как да променя езика от италиански на английски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре, за тия пари си е направо супер. Full HD IPS, повече няма какво да говорим. Сподели по-нататък как е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този външен вид има поне четири разновидности на различни производители. Най добрата е на ERISIN, но не успях да я намеря на нормални цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес дойде мултимедията и с един приятел, който се занимава с тези неща решихме да я сложим. Да ама не. Куплунзите не стават. Вероятно са или за преди фейслифта, или за кола без навигация. На третата снимка са конекторите, който са ми пратили. 

 

IMG_20200406_134254.jpg

IMG_20200406_134336.jpg

IMG_20200406_134429.jpg

IMG_20200406_140331.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май китайците пращат каквото им попадне и ако не внимаваш си търсиш кабели. Аз чакам един хауей вече9-ти ден да го изпратят. Един DVR на 30-тия ден отказах поръчката лъжеха ме че празнуват.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши им дали имат преходник. Прати им и снимка на оригиналните конектори, да не стане объркване. Аз така направих, но преди да поръчам,  и нямах никакви проблеми. Между другото има предишна доста изчерпателна тема за навигацията на нашия модел, дори с препоръки за конкретни производители и устройства.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , аз ги монтирам като купя една оригинална букса и презапоя кабелите към тази , за да може да се сваля и да не се пипат оригиналните кабели.

Сигнала за задната се взима под таблото.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах им. Ще ги изчакам да видя какво ще направят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

IMG_20200513_095922.thumb.jpg.04a12b6ad1fc3077924a21f1f793fec4.jpgIMG_20200513_095926.thumb.jpg.808aab857b360e10dfc411d9bab45824.jpgIMG_20200513_095940.thumb.jpg.73b9a341970c45d46add65078d03c1c0.jpgIMG_20200513_095946.thumb.jpg.ca36255ca1f81c1e85002cbf2c2334cd.jpgIMG_20200513_100035.thumb.jpg.1a475873ce8c4e386a23ffc327654cac.jpgIMG_20200513_100039.thumb.jpg.607acf3ab10908b7bee80c09cbce48c0.jpgIMG_20200513_100044.thumb.jpg.beb6301b0f204049bea85a73f8602436.jpgТова дойде днес 

Редактирано от KTD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа какво стана. В Pioneer в Стара Загора след два дена мъки, днес тръгна всичко. Първия ден успяха да я подкарат с управлението от волана, но субуфера не тръгна. Свалиха го, баяха му 5-6 дена, и днес всичко  е ОК. Има обаче един проблем. Радиото на FM спира само на нечетни честоти. Примерно 100,1 и3 и5 и7 и9. Много от предавателите в БГ, обаче излъчван на четни честоти 101,4 ,  102,00,  93,6 и т.н. Пак ще има любовни писма с китаеца за решение на проблема. Дано имат firmware за нашите стандарти. Канбуса остана излишен. Не го използваха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето имах 2 еднакви "Пайнера",  но единия работеше само на нечетни цифри на честотите,а другият си избираше всякакви честоти.

Мислех че се е прецакал, докато не разбрах че е настроен за американския стандарт, който е на нечетни цифри. 

Никой обаче не знаеше как да го направя на нормален стандарт, докато един ден, случайно не го превключих незнайно как. Започнах да експериментирам с комбинации от бутони врътки и дръжката и открих как се сменя. 

Вярно че беше обикновен  сд "Пайнер", а не китайска мултимедия, но имаше тази опция, та се сетих за тази възможност, да не е и в твоя случай нещо подобно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с радиото е решен. В настройките има меню, в което се влиза с парола. 8888. Там има поне 7-8 различни стандарта за FM, включително и Europe. Има и много други настройки, които нямам идея за какво са. Но като цяло не ми харесва как работи. При включен AF, постоянно мени честотите. Явно ще има игра на принципа проба грешка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че вече си я подкарал, особено субуфера. Той по принцип е слабичък, но сигурно има разлика в звука. Аз моя така и не го вързах, защото не исках да се реже и преправя по оригиналните конектори на колата, а без рязане май не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, вие къде сложихте антените за джипиеса и джиесема, под или над декоративанта кора над централните духалки?

19'46" в този видеоклип показват че на оригиналната навигация антената е под декоративния капак . Няма ли да отслабне сигнала така?

Редактирано от krasimir_01
добавка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е отдолу,хваща си идеално.Малко тъпо ми се вижда да ти седи върху таблото.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги сложих под кората даже си правих и ламаринена планка за джипиес антената стана като фабричната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от KTD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,
Искам да сложа някаква нова мултимедия за CR-V 2008г , гледах някаква из български сайтове и емаг.
Текущо имам Clarion плюс монтирана камера , но някак е стар, ръбат и неугледен. Има какво още да се желае от камера.
Всичко по него работи вкл. копчетата от волана.
За бюджет от около 600лв и без някакво стабилно чакане от чужбина ,какво бихте предложили плюс монтаж за София.

 

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.aliexpress.com/item/4000103854544.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.17f84c4dOYC6ap  това е моята по-нагоре съм пуснал клип работа за 1 час конекторите си съвпадат едно към едно 403 лева от Полша и ми я доставиха за 1 седмица със спиди до в къщи. Но моята кола е със ЦД а не е с навигация, за навигацията питайте продавача той е много отзивчив и коректен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази уредба с навигация, къде може да се свърже USB вход? 

IMG-1d62c45d12eb933d6ce5e0e4d3f997bc-V.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.07.2022 г. at 16:37, mar80 написа:

На тази уредба с навигация, къде може да се свърже USB вход? 

IMG-1d62c45d12eb933d6ce5e0e4d3f997bc-V.jpg

И иаз имам същият въпрос

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...