Jump to content
vvassilev

Accord 2.0i Td

Recommended Posts

Здравейте, в процес на търсене съм на читава кола - по възможност Хонда Акорд :hondarulez: Не карам много бързо и спортно, за това мисля, че 2.0 TDI е за мен - стига да е в добро състояние. Гледам обявите и ми прави впечатление, че на повечето места пише TDI, но тук там виждам да пише и Accord 2.0i TD. Пример: http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=detailsТук дори отзад на колата го пише това. Има ли двигател на Акорд, който да е без интеркулер?Знаете ли някой да продава някой запазен екземпляр? Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все един и същ е двигателя,без значение как точно е изписано.2000куб.см с принудително пълнене и междинен охладител на постъпващия въздух.Гориво нагнетателна помпа с електронно управление.Двигатела е добър и безпроблемен,работи на ниски температурни режими и практически е непрегреваем.Има добра динамика и нисък разход на гориво.Единствения фабричен недостатък е лоши връзки във един от кабелните снопове/към помпата/ и се отстранява лесно и евтино.Но е важно да е запазен екземляр и да не е ровено от хора незапознати с конкретния двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя ACCORD колегата Ombre отстрани вече този дефект с кабелите и колата въви просто отлично. Аз продавам моята кола понеже си взех чисто нов CRV и трябва да се разделя със старата красавица :) .Иначе колата е перфектна. Няма да я хваля, това може да се докаже в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Djack, дай повече инфо и снимки моля

Дай мейл да ти посна снимки на колата. Относно инфото кажи какво те интересува за да ти отговоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...