Jump to content
Марк

Мнение за Honda Civic Type S

Recommended Posts

Здравейте 

Загледал съм конкретния автомобил: 
http://www.cars.bg/offer/5da4169929cd0f5e09794f87

Имал съм и преди същия модел само, че беше 2.2 cdti. Останах с много добри впечатления от него, въпреки че се наложи да се разделя с него. Интересуваме за 1.8 vtec как е като вървеж и мощност. 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобила от офертата поне визуално изглежда добре, но само след оглед и тест можеш да добиеш реална представа.

Що се отнася до вървежа, аз лично не съм впечатлен. Върви прилично и автомобла покрива нуждите ми, но не нагъва асфалта. VTEC при тези двигатели е значително по-плавен (по мое мнение) и в сравнение с предходни които имах с D и B серия двигатели. При ежедневно позлване в градски условия си върви както всяка друга кола. Рязко настъпване на газта в началото ми се струва леко мудна до достигане на  обороти за VTEC.

Ако ти предоставят възможност за тест и в извънградски условия ще си съставиш мнение, но не очаквай усещането, което си имал при 2.2 i-ctdi.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, misho написа:

Автомобила от офертата поне визуално изглежда добре, но само след оглед и тест можеш да добиеш реална представа.

Що се отнася до вървежа, аз лично не съм впечатлен. Върви прилично и автомобла покрива нуждите ми, но не нагъва асфалта. VTEC при тези двигатели е значително по-плавен (по мое мнение) и в сравнение с предходни които имах с D и B серия двигатели. При ежедневно позлване в градски условия си върви както всяка друга кола. Рязко настъпване на газта в началото ми се струва леко мудна до достигане на  обороти за VTEC.

Ако ти предоставят възможност за тест и в извънградски условия ще си съставиш мнение, но не очаквай усещането, което си имал при 2.2 i-ctdi.

Доста ми е далечко на 400 километра е от мен. Но щом не е като дизела, вече се отказах. Дизелчето е доста икономично, като моя направо ме залепваше за седалката, най-вероятно имаше и чип понеже беше наистина много бърз. Просто цената на ангренажната верига ме отказа много бързо от него и го продадох. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...