Jump to content
dinko12345

броня - Accord 2005, дизел

Recommended Posts

здравейте!удариха ме и сега ми трябва предна броня, но не мога да намеря читава. има един човек който продава уж добра,но от бензинка 2004  190 коня ,а мойта е дизел 140 коня от 2005. при двете има разлика и в халогените .та според вас дали ще стане да я взема заедно с неговите халогени, и ще са съвместими ли, или да не рискувам ?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на всички брони на акорд от 2003 до 2005г.закрепването към купето е едно и също.Имат разлика в допълнителните елементи по самата броня,като за фейс и преди,имат доста видима визуална разлика.

В твоя случай мисля разликата,е че на дизела бронята отпред в ляво е с решетка,заради кулера.

От към зактепващи "уши" трябва да са еднакви.

Не съм на 100% сигурен,евентуално снимки на двете,биха били от полза тук.

906aa68f78bb1a01c26cf786471539b5-1056x527.thumb.gif.ec1581c54bddbddef1810706a5ef773e.gif

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dinko12345, това традиция ли е едно и също мнение да го пускате в различни теми, че евентуално да си увеличите шансовете някой да Ви отговори? Докато сте си търсили кола, докато сте се чудили за гумите, някакви драми с ксенона - всичко по две. Сега с бронята - имаше я и в раздел "Тунинг"?! Считайте се за предупреден, че следващият път и двете теми ще бъдат изтрити.

 

Що се отнася до бронята - маските за халогените на бензин и дизел са не само различни по форма, но и по големина - тези на дизела са по-големи. Сега, дали понеже дупката за тях в бронята се стеснява и тези на дизела са само изнесени по-навън, а самата броня е еднаква - не мога да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...