Jump to content
Николай Георгиев

Сивик 8, 1.8 i-vtec - Светене на всички прибори на дисплея

Recommended Posts

Здравейте, карам хонда сивик 8 генерация 2007 година 1.8 i-vtec. Като включа колата на дисплея, който е за радиото и за климатика свети всичко.От какво може да е? (таблото е сваляно, за презапояване на спойките, защото не светеха всички пиксели и след това си работеше перфектно, докато миналата седмица не стана така.) Прилагам и снимка. 

IMG_20190926_231011.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това. Има някакъв компонент в самото радио за смяна когато стане така. Търси в сивинфо има теми ако тука не я намираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно нещо не е запоено както трябва и според мен. Когато ми запояваха дисплея на акорда първия път и се държеше точно така, но не през цялото време, а когато на екрана светнеше определена чертичка на някой от символите.

 

Примерно долната чертичка на третия символ, която светва само при цифрите 0, 2, 3, 5, 6, 8, 9. Ако е с друг символ, който не я използва - дисплеят си светеше както трябва.

 

После го изчисти и презапои едно много кадърно момче (светла му памет) и всичко се оправи, и така до ден днешен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се съгласил с колегата frizzante, не заради друго а защото бях мернал тема в английският форум отдавна. Имаше го този проблем и дори след новите спойки дава това, но колегата да каже след като провери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...