Jump to content
Paprikash

Покупка на Акорд 8

Recommended Posts

Здравейте , 

 

Предварително се извинявам ако отворената тема не е на място.

Нов съм във форума и се надявам на вашата помощ при избора на кола. 

Спрял съм се на Хонда Акорд 2.2 cdti дизела. 2008-2011 със бюдет около 13000.

Въпросът ми е има ли нещо специфично което трябва да гледам при оглед.

Разбрах за някакъв проблем с кормилната рейка. Това всеобщ проблем ли е или по-скоро малък % от хората страдат.

Може ли да споделите някой сервиз който може да ми свърши работа за преглед и диагностика ако евентуално харесам кола.

 

Благодаря предварително!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал за кой град те интересува сервиз. Ако се съди по подписа ти, за София варианти спрягани из форума са: Бултрако (около 120-130лв), Юби Ко (около 50-60лв), Омбре, и т.н.

 

FYI: В Бултрако история на хонди нов внос не виждат в системата си. Единствено има възможност да видят някакви километри, ако колата е минала сервизна акция за подмяна на дефетни въздушни възглавници. Поне при мен беше такъв случаят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, Paprikash написа:

 

Спрял съм се на Хонда Акорд 2.2 cdti дизела. 2008-2011 със бюдет около 13000.

Благодаря предварително!

 

Здравей, колега, пожелавам ти успех и да си намериш точно това, което търсиш. Не мога да помогна по въпросите ти, защото карам предишния модел, но искам само да вметна, че точната комбинация от букви на този двигател е:

 

i-DTEC

 

i- означава, че е с верига. Това, което си написал - CDTI - това съкращение използва Опел в комън-рейл двигателите си, доставяни от Исузу и Фиат. Двигателите, които са произведени и се монтират в Акорд като моя (предишния модел), са с буквички i-CTDI. Обърни внимание на позициите на буквите T и D при Опел и при Хонда. 

 

Казвам ти го, защото може да отидеш с нагласата да търсиш i-CDTI и естествено няма да намериш нито един такъв. Дано да се похвалиш скоро. В този модел се предлага и автоматична кутия, за разлика от моя. :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за помощта. Става въпрос за София да.

ogi28b мерси за разяснението. Не съм много запознат с моделите.

 

Мога ли да ви помоля да коментирате тази обява https://www.auto.bg/obiava-11764624/honda-accord-2-2-full-full?page=1&searchres=014tb4d1

Разбира се трябва да се види на място ,но поне на снимки го докарва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ,

На снимки е много хубава, ..но всичко е лъснато, двигателя е измит перфектно, всичкия нов внос е около 180000 км.  И аз гледах, гледах и накрая реших да си правя старата бричка, поне си знам какво и е.

 

Успех с твоя избор.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако още търсиш читав акорд се обади 0877590028

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, Paprikash написа:

 

Мога ли да ви помоля да коментирате тази обява https://www.auto.bg/obiava-11764624/honda-accord-2-2-full-full?page=1&searchres=014tb4d1

 

Мисля, че ще имаш повече отговори и насоки, ако използваш специалната за целта ТЕМА ЗА ОБСЪЖДАНЕ НА ОБЯВИ ЗА АКОРД в общия раздел на Акорд. 

 

Там са разгледани доста обяви, а нищо чудно и твоята вече да е обсъдена. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...