Jump to content
DinkoN

Проблем с бобини

Recommended Posts

Здравейте колеги, автомобила е Хонда црв 2.0 бензин 2004г, автоматични скорости, придобих го преди месец и след 1200км.с него съм много доволен. Днес реших да сменя свещите, защото не знаех кога и дали са сменяни.Когато извадих бобините забелязах, че гумените втулки в долния край, от към свеща са напукани... Обърнах Интернет наопаки, но не намирам такива втулки/изолации като резервна част, само комплект бобина. Има ли някой от Вас представа, дали изобщо се продават отделно тези втулки /накрайници?

Поздрави. 

Динко Неделчев. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

Ако става въпрос за гумените пръстени, които са в капака на клапаните, в които влизат бобините се продават отделно (30522-PFB-007), даже може да се купят в комплект с гарнитурата на капака, но ако става въпрос за гумените уплътнения на бобината отдолу в epc каталога не излизат като резервна (отделна) част, т.е. вървят заедно с бобината. Ако греша нека някой ме поправи.

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тези долу на лулата става въпрос, горните пръстени и аз ги открих. В али експрес намерих и поръчах, водят се : Ignition Coil Repair Rubber Boots.

Макар и с напукани такива втулки, не намирам проблем в работата на двигателя, но поръчах един комплект за да ги сменя. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...