Jump to content
whitehead

Ъпдейт на навигация за CR-V 2013

Recommended Posts

Здравейте колеги. Пускам тази тема, въпреки че има доста публикации във форума , но не мога да намеря нещо, 

което да касае точно моята навигация. Хондата е 2013 г, екзекутив , навигация и мултимедия с твърд диск. Вчера се 

върнах от Гърция и общо взето липсата на ъпдейт е дразнещо. Някой правил ли е такъв, как, къде и на каква цена.

В Тубата има едно клипче , но само загатва ,с флашка, посредством вторият USB ,който е зад жабката, до филтъра за купето.

Четох и за дискове от руски торент, но не съм сигурен дали не са за предишната генерация. Благодаря.

Качвам и една снимка.

20181109_134427.jpg.26cfbf29109e52d92cef91bd2bcf3c7f.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения начин да обновиш картите е като си закупиш официален ъпдейт от Бултрако! Проверявах при хора, които само с навигации се занимават, но отговора им е, че този модел няма друга алтернатива!

Тъй като е много пари, 6-700 лева, трябва да се дебне кога има промоция и цената е на 50% :)

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1
  • Хаха 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е успял да обнови навигационната карта на Honda CR-V 4gen. - 2013г. без "любезната помощ" на Бултрако?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица бях в Бултрако и ми обявиха цена за ъпдейт на навигацията от 1080 лева. 😂 Има и една малко подробност картите са от 2018 година и за сега нямат по-нови. Дори на момчето там му стана смешно.

Нямам инфо по въпроса с пиратско обновяване, но исках да споделя актуална информация от Бултрако за въпросния ъпдейт.

Колега, ако откриеш някакъв начин сподели да пробваме и ние.

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Facebook "Honda CR-V Club Bulgaria" има тема за update, но май става само за ген 3. за 4 ген не се е похвалил никой да е успял.

Тук има и клипче за 4 ген как става.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.05.2021 г. at 11:59, Pspet написа:

Някой да е успял да обнови навигационната карта на Honda CR-V 4gen. - 2013г. без "любезната помощ" на Бултрако?

 

Няма как без помощта на Бултрако, ако сложиш пиратска навигация няма да работи. Като единствен вариант остава навигация от телефона (HERE, Waze) се справят много добре и винаги са ми помагали в ситуации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...