Jump to content
derius

Мига D при около 2000 оборота?

Recommended Posts

Привет, колата си върви нормално, но при около 2000 оборота премигва D. При включен климатик го прави по-често. 2.0 бензин автомат.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Благодаря

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • Колега, маслото в кутията сменявано ли е и ако да с какво?
  • Нивото на маслото в скоростната кутия на топъл двигател до къде е на щеката?
  • Закачете я и вижте дали има записана някаква грешка, възможно е датчика за налягането на маслото в кутията да си е изпял песента.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото при загрял двигател е до средата, сменяно е преди около 40хиляди . В юбико съм го правил и нямам представа какво са сложили , би трябвало да знаят. Ако е датчика не би ли трябвало да мига постоянно. При мен го прави под и около 2000оборота.  След повторно палене не го мига, поне вчера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачете я да видите дали има логната някаква грешка, трябва да се започне от някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти подобен проблем и решението му

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз имах същия проблем на моето CR-V 2004г. мигаше D без никакви симптоми на проблем, оказа се разхлабена/клеясала букса на датчика за налягане на 3та скорост, намира се под стойката на акумулатора, достъпа е лесен и бърз. Почистих, напръсках с контактен спрей и вече 1000км.няма грешка. Този специално датчик е на кофти място поставен и явно лесно се мокри и пръска с кал при движение на автомобила. Има подробен клип в тубата, пиши грешка 0845 в търсачката и ще видиш. 

Поздрави. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...