Jump to content
smirky

"Кутия" за катализатор

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Преди седмица бях на сервиз с цел да сменям дискове и накладки, но и със забележката, че леко дрънчи нещо на моменти отдолу.
Оказа се, че не си въобразявам, а именно това е била съответната кутия на катализатора или по-точно ръждиви откъснати парченца от нея:

 

IMG_20190816_183505.thumb.jpg.8e56d7311ce3b5f52db483b2217c9102.jpgIMG_20190816_183458.thumb.jpg.f1220aa45601680af0758926b9f613b7.jpgIMG_20190816_183502.thumb.jpg.b65755f140517bab720289ec9e2aaece.jpgIMG_20190816_183509_edit.thumb.jpg.9fa78c99684b4bcfe7785dd7d7e84a6e.jpg

От сервиза ми казаха, че не е важна при дизеловия вариант, но е хубаво все пак да я имам.

Съответно аз бих желал да имам, но проблема ми е в това да намеря и закупя правилната.
Евентуално ако някой може да провери и сподели какъв е парт номера на тази кутия или ако знае от къде мога да си закупя такава нова или в добро (неръждиво) състояние.

Редактирано от smirky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови никак не са евтини, за жалост, а и доста гният явно защото автоморгите, в които съм звънял, казват, че имат само изгнили. Моята също беше зле и я свалих с идеята да я сменям. Колега от форума ми подари негова стара, в прилично състояние, но от дизел, а моята е бензин. Явно са различни и не е съвсем заменяема. Мисля дали ще я ползвам така и ако се откажа, ще ти я предам на теб :) Следващата седмица съм почивка, но ще пиша по-следващата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега реши ли дали ще задържиш кутията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бавно се движат нещата, че бях зает тези дни. Искам да говоря с някой сервиз за ауспуси, да питам дали може да се направи нещо със старите ми ламарини. Ако е вариант, ти предавам дизеловата :) Ще опитам да го свърша максимално скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@smirky, оправих нещата със старата кутия. Дизеловата е твоя, само да се разберем как да се видим или да ти я пратя. От София съм. Пиши на лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си старите ламарини и отидох при майстор на ауспуси. С малко импровизации и заварки ги сложи обратно без тракане. Доволен съм, а и човека поиска само 10лв за 15те минути работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...