Jump to content
ivan047

Кожен салон-поддръжка

Recommended Posts

Здравейте колеги!Въпроса ми е, че по салона на колата след като го третирам с препарат за нея на места остават големи бели петна, явно от препарата.Виждат се в самите дупчици.Как мога да я почистя защото е много грозно така и да не би аз да не правя нещо неправилно при нанасянето и, за да избегна повторно да се случи?Благодаря!😉

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти директно на седалката ли слагаш от крема? Обикновено се сипва малко количество на парцал и с него се минават седалките (или поне това бяха упътванията на тези, които ползвах).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че на парцала и после размазвам хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следвай инструкциите. Аз с колата си купих и (скъпички) препарати за кожа, като в инструкциите пише да се почисти първо с препарата за почистване и след това с млечния крем. Ако искаш, ще ти напиша марка, но не знам дали е оправдано. Мисля че и по-евтин препарат ще свърши същата работа, но сигурно е хубаво да вземеш такъв с отзив от някого.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв препарат за почистване да си взема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://hg-bulgaria.com/bg/catalog/magazin/21-1

PS. За почистване няма смисъл да даваш пари за препарат, можеш да ползваш дестилирана вода от аптеката и бебешки сапун, и след това подхранваш с лосион. 

Редактирано от Rakeem

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време взех комплект Deterpel и Creamel. Едното е почистващо, а другото "хидратиращ" крем. Ползвал съм ги на черна кожа, а сега и на слонова кост, но скоро ще трябва да търся нови, че са на привършване.

Редактирано от draid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.08.2019 г. at 10:44, Rakeem написа:

https://hg-bulgaria.com/bg/catalog/magazin/21-1

PS. За почистване няма смисъл да даваш пари за препарат, можеш да ползваш дестилирана вода от аптеката и бебешки сапун, и след това подхранваш с лосион. 

Значи с дестилирана вода и парцал да я измия сега както е и ще излязат тези петна и след това вече да слагам от крема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш успех, и си във/близо до София, пиши да се видим и да ти дам от препарата ми за почистване. Но май си далеч. Със сигурност не е нещо извънземно, но досега съм съвсем доволен.

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще пробвам с дестилирана вода и четка и парцал и ще видим какво ще стане 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...