Jump to content
ichods

Няколко въпроса за Акорд

Recommended Posts

След кратко отсъствие от форума(и марката) пак съм тук.Миналата седмица си взех Акорд 2.2 комби 2009 година води се ЕХ но разбира се пак има неяснотии нищо че имах 7та известно време

Багажника електрически си работи нормално но не мога да го отворя от бутона на ключа,индикаторът на самия ключ светка при натискане,също и отключване / заключване си работят.

Явно нямам и така нареченият " Комфорт модул" понеже не можах да сваля/вдигна стъклата с бутоните,нито при включване на задна лявото огледало се накланя(колата е английска).

Като натисна бутона за блубут ми казва че системата е заключена и иска 4 цифрен код,това нещо няма ли как да се ресетне понеже тоя код не знам от къде бих могъл да го намеря?

Другото - средния ми разход се занулява при всяко гасене на двигателя как да го променя това? В 7та имаше скрито меню но тук откривам само на включа предупрежденията за скорост?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен багажникът се отваря от бутона на ключа, само когато колата е отключена изцяло (всички врати). Това се слува когато натисна веднъж за отключване (отключва се шофьорската врата), след това натисна повторно за отключване (отключват се вс. останали врати). 

 

Ако имаш функцията за накланяне на страничното огледало  при включване на задна, то копчето за избор на огледало за регулиране трябва да е включено (плъзнато) към съответното огледало (ляво в твоя случай). Само тогава се задейства въпросната вункция. 

 

button.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,довечера ще проверя само да се прибера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 6 часа, ichods написа:

След кратко отсъствие от форума(и марката) пак съм тук.Миналата седмица си взех Акорд 2.2 комби 2009 година води се ЕХ но разбира се пак има неяснотии нищо че имах 7та известно време

Багажника електрически си работи нормално но не мога да го отворя от бутона на ключа,индикаторът на самия ключ светка при натискане,също и отключване / заключване си работят.

Явно нямам и така нареченият " Комфорт модул" понеже не можах да сваля/вдигна стъклата с бутоните,нито при включване на задна лявото огледало се накланя(колата е английска).

Като натисна бутона за блубут ми казва че системата е заключена и иска 4 цифрен код,това нещо няма ли как да се ресетне понеже тоя код не знам от къде бих могъл да го намеря?

Другото - средния ми разход се занулява при всяко гасене на двигателя как да го променя това? В 7та имаше скрито меню но тук откривам само на включа предупрежденията за скорост?

Това ще го разучиш.

С блутута не е проста работата има си тема и ще стане.На мен ми го направи колегата policeman за което безкрайно му благодаря.

Това със зануляването аз съм го деактивирал защото ме дразнеше да ми се занулява постоянно.Влизаш в менюто, и трип А и го правиш на ОФ.

За сега толкова.Ползвай търсачката,помага много.Изтегли си упътването,там има всичко.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалянето / вдигането на стъклата стана , също и лявото огледало пада на доло при включване на задна както колегата по горе ми обясни.

Това със зануляването нещо не ми се получава,стигам само до менюто за километрите.

Другото което не разбирам а наистина ме дразни е тая кака само да ми говори: Адрес, навигация, суббуфер и други такива където и да ида в менюто .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...