Jump to content
geoss

мнения за конкретен автомобил Honda Accord 2.0I Elegance

Recommended Posts

Здравейте колеги,

В скоро време ще трябва да купувам кола и в тази връзка, разглеждайки предложенията на пазара за Accord 8. попаднах на тази обява: 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11564469414152779&slink=bz56d3

Ще Ви бъда благодарен ако споделите Вашите мнения относно конкретния автомобил. Както разбрах от темите във форума, километрите на Акордите се манипулират и не се съхраняват на място в компютъра където не могат да се пипат. Та в този ред на мисли какво могат да кажат  при преглед в оторизирания сервиз?

Къде освен там могат да се направи обстоен преглед(ако изобщо продавача се съгласи на това)? На какво да специфично да обърна внимание при огледа?

Благодаря Ви предварително за мненията

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги,
В скоро време ще трябва да купувам кола и в тази връзка, разглеждайки предложенията на пазара за Accord 8. попаднах на тази обява: 
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11564469414152779&slink=bz56d3
Ще Ви бъда благодарен ако споделите Вашите мнения относно конкретния автомобил. Както разбрах от темите във форума, километрите на Акордите се манипулират и не се съхраняват на място в компютъра където не могат да се пипат. Та в този ред на мисли какво могат да кажат  при преглед в оторизирания сервиз?
Къде освен там могат да се направи обстоен преглед(ако изобщо продавача се съгласи на това)? На какво да специфично да обърна внимание при огледа?
Благодаря Ви предварително за мненията
 
Как за 30к се изтъркаха волана и скоростният лост толкова много. Моята е 136к и салона е безупречен.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Randyy написа:

Как за 30к се изтъркаха волана и скоростният лост толкова много. Моята е 136к и салона е безупречен.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

Много съгласен с теб за волана и скоростния лост.

 

Колега, нямането на снимки на двигател и каросерия също е притеснително.

 

Освен това, дори да е на реални 30,000 км, това са под 3,000 км годишно. Има една максима, че кола на 200,000 км може да е по-запазена от такава на малко километри. Аз моята я карам по 5,000 км годишно и пак ми се струват малко. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 12.08.2019 г. at 11:55, Cyreon написа:

 

Много съгласен с теб за волана и скоростния лост.

 

Колега, нямането на снимки на двигател и каросерия също е притеснително.

 

Освен това, дори да е на реални 30,000 км, това са под 3,000 км годишно. Има една максима, че кола на 200,000 км може да е по-запазена от такава на малко километри. Аз моята я карам по 5,000 км годишно и пак ми се струват малко. 

 

Напълно съм съгласен. Предната кола която продадох(не хонда) на 206к реални имаше съвсем малко износване по волана. Затова търся мнението на колеги управляващи тази марка. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана не е гаранция за малтретиран автомобил колега.Не се отказвай така лесно.Сложи си един пръстен на ръката и пошофирай един месец и глЕй кВо става с волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предният ми Акорд волана го съсипах за 1 седмица с металния цип на зимното си яке. Не бях забелязал че опира, бях бесен, а якето от тогава не съм го носил. Волана новият собственик си го оправи.

Този на снимката е зле, но така става като се кара с ръкавици - човешката кожа е по-милостива. Със скоростния лост не видях проблем, а другото изглежда добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...