Jump to content
Тодор 37

CMBS i ACC

Recommended Posts

Колеги някаква идея, как да процедирам ако ми светне чека на системите CMBS i ACC колата е Хонда легенд 2008 ма година благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми светна веднъж и се оказа че е нещо заради градусите на завиване на волана. Вързаха я на диагностика, нещо reset-ваха и се оправи. Но мисля че и VSA беше светнало, общо взето всичко. виж някой с читав software да разбереш защо е станало така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ми бяха сваляли предната броня за боядисване и взимайки колата светеше VSA, CMBS, ACC не работеше и т.н. Понеже собственикът на сервиза ми е приятел съм сигурен, че нищо не са правили, само че някак си разкачайки някой кабелак (абсолютно не знаеха как е станало) един от датчиците нещо се е "напил" и затова вдигнеш ли над 30-40км/ч. веднага светваше. Иначе момчетата триеха грешката с оригиналната програма на Бош и още някаква за диагностика.

 

Оказа се, че само с програмата на Хонда може да се "калибрира" или каквото там са го правели и всичко си дойде на мястото.

 

Друго предположение, което бях прочел из форума е да е заминал радара, но както казва и колегата най-добре диагностика.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички вече всичко е ок. Датчик на ABS не е връщал сигнал към компютъра просто препрограмираха

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...