Jump to content
couldbeworse

Олющена боя след автомивка

Recommended Posts

Здравейте,

Днес сутринта видях, че отпред на предната броня има едно парче с размери на цигарена кутия, където боята ми я няма след автомивка вчера.

Имате ли някаква идея как мога горе долу да го оправя без да боядисвам цялата предна броня на Сивика. Боята ми е черен металик и се чудех дали няма някакво фолио, което мога да използвам или спрей за боядисване.

 

Идеите са повече от добре дошли!

Мерси предварително

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка. Сваляш капачката на резервоара и я носиш в магазин за автобои да ти направят същият цвят напълнен в спрей. Ако ще си го правиш сам, ще ти обясня какво материали да ползваш и как да стане преливане без да си личи. Ще ти струват около 30 лв. материалите.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега темата ме интересува и мен. Би ли споделил относно материалите и начина за преливане. Имам следи от чужди врати по моите и се надявам да мога да си ги поправя сам. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следите се пастират, ако лака не е до дъно. Боядисването с преливане, е когато се прави частично нанасяне на боя, върху предварително подготвена и добре изшкурена зона, като преди нанасянето на боя, се пръска с грунд, или шприцкит. Трябва да се зястъпят на мъгла Старият и новият лак. След добро изсъхване се пастира зоната на застъпване. Трябва си малко практика или да се види.

Редактирано от goldbyrk
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ясно. Благодаря. Явно сам няма да се справя щом си трябва и майсторлък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...