Jump to content
ernesto_star

Имам теч от кормилната рейка

Recommended Posts

Колеги имам теч от кормилната рейка  Хонда Сивик 6 поколение 2000 година за две години съм долял около 2 литра дали ще изкара още или да я рециклирам

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението си е само твое, или доливаш, или ремонтираш. Ще кара още така, но си прецени дали не ти цапа много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е да я закараш да я оправят, но директно, а не да я дадеш на майстор да я сваля та той да я носи и т.н. Дай я хората ще я направят с 2 год. гаранция за около 200-250лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога проблема не е за рециклиране и се оправя с ремонт на място.Закарай  за оглед в читав сервиз да установят  точно къде е теча. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери от къде е теча.дали от кормилния прът  семеринг или при накрайниниците ?може някоя тръба да се е разхлабила?ако е от кормилния прът пробвай с добавка за спиране на течове  за рейки.при мен  помогна при теч от сееринга на пръта.някой пишеха за накрайниците ,че се пълнели с масло.провери там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем.Взех си добавка за спиране на теч и от тогава(около 2 години-25 хиляди километра) не съм долял и капка.Добавката не беше скъпа-около 15 лева.Ако проявиш интерес ще се разровя ,че половината шишенце ми остана и ако си от София ще ти го подаря за проба:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах с добавка, ама без успех. Добавката май се казваше Маннол, тъмно синьо шишенце с жълти букви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази добавка сложих и течът ми спря.Долях колкото течност липсваше-около 300 милилитра

20190923_095741.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...