Jump to content
Nikito82

ABS грешка 15-1

Recommended Posts

Здравейте, тази грешка се наби снощи, не може да се изтрие. Заминал е абс датчика на дясно задно колело? 

20190713_183314.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз смених ляв заден през фавруари. После трябваше да се изчисти грешката - не се махна сама!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз знам как да я изчистя. Но каква марка сложи? Тук намирам за по 40 50лв, и не знам коя да взема, а оригиналния му искат 565лв... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами някъв такъв беше и моя, не помня точно. Между 50 и 60 лева беше цената с отстъпката за сервиза, т.е. за мен  - за краен клиент е по-скъпо, но не помня подробности. Сервиза ми е "приятел" 😃

Спомням си само, че като му премерих съпротивлението с мултицета (на новия датчик), показа около 50 килоома.

Редактирано от Niakoi
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 19 часа, Nikito82 написа:

Да аз знам как да я изчистя. Но каква марка сложи? Тук намирам за по 40 50лв, и не знам коя да взема, а оригиналния му искат 565лв... 

Аз съм сменял 3 датчика на стария дизелов Акорд. И трите бяха на Kavo Защото бяха най-евтини , и после нямах проблем с тях.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А излизат ли лесно, понеже едвали ще са владени до сега, пръска ли се с някакъв спрей, какъв? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами не излизат лесно. Винаги се чупеха и се налага да се разпробият с тънка бургия.Поне аз използвах този метод. Може да ги пръскаш с wd40, ама при мен нямаше особен ефект.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам изгасна абс и останаха триъгълника и след като по карам светва и вса. Изписа грешка 84-1. Изтрих я сега няма грешки, да видим утре като карам как ще е. Да сменям ли сензора или само да го напръска със контактен спрей? 

20190716_181142.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, aleksandur написа:

Това може да е полезно :Тук

Да да, аз така направих да ги изтрия и огаснаха светлините. Но преди тая грешка ми светна грешка за десен заден сензор, та за това попитах дали да го сменям, след като след два дена изчезна грешката и се появи тая 84-1, която вече е изтрита и засега няма проблеми. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...