Jump to content
ogi28b

Възможно запушване на отдушника на резервоара и ремонт

Recommended Posts

FUEL-TANK-3-Honda-Cars-ACCORD-2006-22-EXECUTIVE-6-manual-speeds-B__0302.thumb.jpg.6b8ad3d92013947d65e375d6ad63b774.jpg

Дали няма да е по лесно да погледнеш в резервоара какво става, поне при бензинките е лесно.

Ето тук мисля, че се вижда реалното положение на тръбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@isullivan, това ще е следващото нещо, да опитам да погледна през отвора. Ще го направя обаче след известно време, защото дойде моментът да зареждам и пак напълних догоре. Както се и очакваше при зареждането - няма промяна и горивото все така влиза трудно, щом остане да влизат последните 10-12 литра. 

 

За зареждането - имах оставащ пробег 40 км при среден разход 6.1 и стрелката беше точно върху нулата. Сигурно е имало 2-3 литра, не повече. Изминал съм 1'074 км. Заредих едни 55.54 литра до изключване на пистолета. После заредих още точно 5.0 и не ми се чакаше повече. Ако трябва според това да сметна разхода - излиза 5.64 / 100 с 800 км градско в София, което вече отива в сферата на мечтите и е ясно, че не е истина. 

 

Дразни ме така. Искам да разбера какво пречи на горивото да си влиза нормално. 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има ли развитие ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, нямам.

 

Пристигна ми ендоскопа от Алито, но качеството на снимане е равно на цената от 6.10 $ -> Отвратително ниско. Много му е слабо осветлението и фокусът му е съвсем близо пред камерата. По-скоро няма да успея да видя нищо. Не съм пробвал, защото застудя, после смениха времето и сега като свърша работа, навън е тъмница и не ми се занимава. Засега ще си сипвам по 20-30 литра и така. Ще ходя всяка седмица на бензиностанцията, ама какво да се прави. Няма да го оставя така със сигурност, ще пиша при развитие. Може да потърся някоя подобна из моргите, да погледна в разглобен вид какво се вижда. То в момента, в който махна основната гърловина от резервоара, веднага ще стане ясно какво има там, ама ей го - не мога да бръкна, че пречат разните щанги и железа от окачването. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 7.11.2019 г. at 14:41, ogi28b написа:

Не, нямам.

 

Пристигна ми ендоскопа от Алито, но качеството на снимане е равно на цената от 6.10 $ -> Отвратително ниско. Много му е слабо осветлението и фокусът му е съвсем близо пред камерата. По-скоро няма да успея да видя нищо.

 

Да, качеството на ендоскопа не е високо, но на тъмно се вижда по-добре...

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...