Jump to content
Валката

Хубави бели крушки за Honda CR-V 1 Gen

Recommended Posts

Здравейте бих искал да попитам кои бели крушки са добри и държат за Хонда Цр-В 1 ген,дайте предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи бели крушки? Въпроса ти е много общ. Трябва да гадая ти какво искаш, за да ти препоръчам нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

https://www.emag.bg/komplekt-2-halogenni-krushki-philips-h4-xtreme-vision-130-12v-55w-12342xv-s2/pd/DH50YMBBM/

 

https://www.emag.bg/krushka-za-far-osram-h4-night-breaker-laser-130-60-55w-12v-p43t-2-broja-64193nbl-hcb/pd/DYLNL2BBM/

 

Но всички подсилени крушки имат по-къс живот

 

Най-бели светят ако сложиш ксенон кит

http://tuning-sport.com/bg/products/view/1229.html?gID=

Редактирано от CARPERA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Обикновените  крушки нямат гаранция. Аз съм с Филипс White  vision   на третия месец изгоря едната. От магазина ме отрязаха за смяна. След няколко мейла и снимки от Филипс ми пратиха друг комплект, но като поощрение за подадения сигнал. Затова тези с повечето  проценти са малко  ...., а иначе добре виждат 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм с Osram Night Breaker Laser. Орпеделено светят доста повече от обикновенените. 

Сега съм с втори комплект, след като на първия изгоряха късите за 1.5-2 години.

През деня съм с модул, който пуска дългите на 30%. При каране на къси през деня най-вероятно ще изгорят доста по-бързо.  

Редактирано от xfls
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Osram  Cool Blue Intense-Почти 4 години,с модул съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте скоро си купих CR-V , 1 генерация прехвърлих си LED крушките H4 то старата си кола Renaut и нещо радиото започна да пращи . Трябва ли да слагам допълнително Канбус модули за LED ? Крушките са цък 

Редактирано от Недьо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложа 100 w проблеми ще има ли? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб - едва ли.

За останалите участници в движението - със сигурност.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 1 час, Недьо написа:

Ако сложа 100 w проблеми ще има ли? 

Ако не те бърка, че всеки втори ще ти пуска дългите насреща, значи няма проблеми...😀

Редактирано от dimkaraganchev
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, Недьо said:

Ако сложа 100 w проблеми ще има ли? 

Ако не те бърка че  може да предизвикаш катастрофа и отнемеш човешки живот.

В темата има достатъчно предложения,с които да не пречиш на другите участници в движението,но явно целта е друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок , разбрах , тогава кажете как да се справя с смущението на радиото от LED крушките то е чисто ново Pioneer DEH-2400UB цък .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всички вие сте сигурни, че винаги се пречи на отсрещния с крушки 100w на които пише only off road. Защото на сивика карам с такива от няколко години. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, vespa написа:

И всички вие сте сигурни, че винаги се пречи на отсрещния с крушки 100w на които пише only off road. Защото на сивика карам с такива от няколко години. 

Да, сигурни сме. Ако си ги насочил в земята, бива. Насочиш ли ги правилно, ще ти светкам с дългите всеки път. Въпроси?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, dimkaraganchev написа:

Да, сигурни сме. Ако си ги насочил в земята, бива. Насочиш ли ги правилно, ще ти светкам с дългите всеки път. Въпроси?

Аз винаги ги настойвам 1 на долу . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

На мен лично ми пречи.

Ама аз съм друга бира. Светло-синеочко съм и всичко, що е във blue light спектъра (или, както там се казва) ми пречи. На телефона и таблета blue light филтъра ми е винаги ON. LED дневните светлини и яките ксенони ме заслепяват, дори и през деня. А и надписа OFFROAD ONLY не е само за украса.

Във Англия никой сервиз няма да ти монтира крушка 100W. Ако проверяващия в пункта за ГТП не си затвори очите си фейл и айде отивай да си сложиш едни 55 ватки, и пак ела за преглед. В този ред на мисли - колко от пунктовете за ГТП в България проверяват регулирането на фаровете на стенд?! А в Италия, как е?! 'Щото в Англия и това е фейл.

 

п.п. Наясно съм, че Мощност и Яркост са различни неща, ама ...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

В Италия е като при вас. Но на 27 годишни фарове и 200w крушки да сложиш пак ще светят като на баба ти фенера. 

Смяташ, че когато съм сложил онези крушки off road не съм проверил веднага за ефекта към отсрещно движещите се? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Off Topic

Нищо не смятам, с математиката приключих преди 30г. 😜

Приемам за аксиома твърдението, че си проверил.

 

То и аз съм се погрижил и проверил фаровете на десноволанното ми возило да не заслепяват, ама в България като видят и чуят "десен волан" повечето скачат да събират каманье и дръвйя.

 

Редактирано от Krasi-mir
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за тези крушки 

IMG_20200731_201736.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде ще те набият заради тези крушки на тях пише off.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези крушки стават само за перчене. На мокро ще си слепец...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 31.07.2020 г. at 20:32, Недьо написа:

Мнение за тези крушки 

IMG_20200731_201736.jpg

 

Недьо, почисти си фаровете, полирай ги и сложи най-силните нормални Н4 (60/55 вата) на Филипс, или Осрам. Актуалните в момента по спомен са Extreme Vision и Night Breaker Laser, мисля +150% се водят. Ако държиш на усилени като ватове, също използвай тези марки, но поне вземи бели балони, за да нямаш никакви загуби, но може да имаш проблеми, защото силно се нагряват. Тези, които си показал, са мощни, но реалния светлинен поток е по-малък от  на найт-брейкъра, въпреки мощността, поради простата причина, че целта е била висока цветна температура (буквално като на ксенонова лампа), което силно намалява потока, но за сметка на това си остават всички негативи от повишената мощност – помътняват поликарбонатните стъкла, изгарят релфектори, букси, изолация, особено ако работят продължително време. Добър, но доста скъп вариант са ЛЕД H4 на Осрам , или Филипс. Неочаквано, дори и за мен се оказаха така изпълнени, че имат правилна граница тъмно / светло. За повече информация има един канал в ютуб Test-lab, където може да видиш доста тестове на всякакви крушки. Примерно на първото поколение филипс преди 3 години (май вече има и второ) - https://youtu.be/PfJl-g8N6dU

Ксенон не слагай на такъв тип фар, освен, ако не ти се занимава с отваряне на фара и монтиране вътре на качествен би-ксенон прожектор, с хубави крушки, но това освен скъпо е и трудоемко. И не на последно място – трябва да ги регулираш накрая добре. Успех!

Редактирано от Двигателист
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателист / Благодаря за отговора ти  . Във момента карам с LED H4 , но ме дразни , че дългите им не са хубави почти нямат разлика като первключиш . Ще си купя тези Extreme Vision или Night Breaker Laser , и ще как е . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купил съм ги за 40лв. продавам ги за 20лв. карах ги една вечер не съм доволен оставам си на LED .

IMG_20200731_201736.thumb.jpg.8a06d251d9c2673e3d50fd3f6e683fc2.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...