Jump to content
eneXy

Вие какви чужди езици владеете?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте! Като цяло живеем в такова време, че просто е невъзможно да се развиеш без да знаеш някой език. Като малък въобще не учих и сега много съжалявам. Искам да науча някой език на добро ниво. Английският е нещо като "задължителен" в наши дни така че мисля да започна да уча него, но все пак съм отворен за съвети. Също така ако можете да ми препоръчате и онлайн платформа или курсове, на които да се запиша ще съм ви много благодарен, понеже наистина нищичко не знам и не бих могъл да се оправя сам. Хубав ден! 

Редактирано от eneXy
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж във Варна някаква школа за чужди езици и запиши 1-2 нива Английски, А1-А2. 

 

Аз знам Английски и горе-долу Немски. С английския се оправям навсякъде.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен не ти трябва да ходиш на място. Има супер много сайтове и онлайн академии за чужди езици. На мен от малък много ми се отдават и се справях перфектно с английския. Миналото лято реших да се запиша на курс да понауча и испански. -----РЕКЛАМА----- Останах много доволен, понаучих езика и определено не си дадох парите на вятъра. Както един мой много близък приятел казваше, "за знания винаги харчи без да мислиш". Е, наистина е прав човека. Сега си работя в кол център и прибирам по 2 палки вместо по 1 само защото записах и научих Испански (курсът струваше по-малко от една заплата, а вече се възвръща многократно)

Редактирано от emod
Реклама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря! Аз днес ходих до една школа, но нещо не ми харесаха условията им. Имаха задължителен изпит на края на курса, който се заплаща и беше около 700-800 лева, уж за сертификат. Ще поразгледам и онлайн, да видим какво ще намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай сам, но успехът ти ще зависи от това колко ти се отдава ученето на чужди езици. А след като казваш, че не си учил сериозно езици, е вероятно да ти е трудно сам. Не подценявай и нуждата да говориш с хора, което е трудно постижимо със самоподговова. На твое място бих опитал да се подготвя сам до някакво ниво – може би ще спестиш някой друг час в школата.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това май е същата варненска "рекламна мафия". :D

Чаках да се появи вторият с линка, ама ти си ме изпреварил ...

 

Пичове (образно казано в мн.ч.), кажете - по IP ли да ви банвам или ше изреве половин Балчик?

Редактирано от dindin
  • Нагоре 2
  • Хаха 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...