Jump to content
Power_Of_Dreams_84

Honda Odyssey 2005-2008

Recommended Posts

 @dimy Честито и да запълниш всички седалки с още бебета.😉

  • Харесвам 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dimy Честито и от мен, много безаварийни и приятни километри да имате!

Мога да препоръчам в перспектива да я ъпгрейднете с едни възглавници Airlift 1000. При наскорошното ни ходене до Гърция изобщо не усетих, че колата е пълна с хора, багаж, храни и т.н. Може би най-добрата ми инвестиция в колата!

RoundPhoto_Aug032021_002349.png

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм с новите амортисьори и почистени дросел + EGR клапан, както и с нулиран PCM модул по препоръка на колеги от американския форум, които споделят доста позитиви след reset-a (подобрена мощност, намален разход на гориво и нещо, което и аз съм изпитвал - леки пулсации при рязко отпускане на газта). Като покарам малко ще мога да дам и лична оценка по въпроса...

 

20210802_154255.jpg

Редактирано от Power_Of_Dreams_84
Печатна грешка
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Преди няколко месеца се сдобих и аз с този кораб! Когато го зърнахме с жена ми, беше като любов от пръв поглед и без много да му мислим си докарахме една от Щатите! Колата е 2015 година версия Elite  с удар отзад! Проблемът ми идва от липсата на  кората, която се намира отвътре на задния калник! при удара е била счупена и аз съм в безизходица откъде мога да си намеря такава! Ще съм много благодарен ако някой може да ми даде насоки! Кората може би е по - специфична, защото там стои honda VAC - а!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го удара отвън и отвътре липсващата кора! Благодаря предварително за помощта!

IMG-4dc933acdd7443ec8b5ae46ffa450545-V.jpg

IMG-32e31780f2db0dc4bb82b8440e1ad6e7-V.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години, колеги! За съжаление се случи това, което смятах, че в близките 5-6 години е изключено, а именно - решихме да се разделим с Одисея. Въпреки че вече изпълних абсолютно всички проекти и ъпгрейди по него и в момента е кола, която със сигурност за годините и пробега си, впечатлява като пътно поведение, комфорт и динамични характеристики. Но модерната болест сериозно ограничава използването на колата, а и децата поотраснаха, та без колички, кошари и детски столчета, бихме се справили и с по-малък автомобил.

За да не правя реклама тук, който иска нека пише на лично и мога да пратя повече инфо и снимки.

Бъдете здрави!

20220101_133915.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги! Реших да освежа отново темата като потвърдя, че семейния кораб все още се продава. Ако някой се интересува, може да ми драсне на лични.

Поздрави!

IMG20220703085209.jpg

IMG20220703085237.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...