Jump to content
ganovski

Проблем с вратата на багажника на акорд 7-ма генерация

Recommended Posts

Здравейте колеги! 

Притежавам Акорд, 7-ма генерация, комби, бензин, без модула за вдигането на капака на багажника. Светна ми лампата, че вратата е отворена, в всъщност не е. От там не мога да си пусна и аларма а, защото постоянно писка. Някой сблъсква ли се е с подобен проблем? Свалих кората. Няма прекъснати кабели. Като отскача всички кабели от ключалка та (трона брой) плафоните в багажника продължават да светят, а лампата не изгасва. Има ли някакъв модул в самата ключалка, който може дасеепрецакал и да е отчита, че вратата е затворена? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжката на багажника връща ли се докрай? 
При мен дръжката е ръждясала и запъва в средно положение.
Един път не можеше да се затвори автоматично, защото лайсната на тавана беше влязла под вратата на багажника.
Ключалката електронно ли прибира до затворено положение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен рядко, но се случва, да заяде дръжката и не съм се занимавал да я правя, а просто я връщам ръчно, когато е заяла багажника се отваря когато си иска, бутне ли се няма грижи. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, връща се. Но за всеки случай обилно напръсках ключалка та с WD40, оставих я с махната кора, ако е намокрен самия модул, да изсъхне (последните дни имаше поройни валежи). На следващия ден колата се оправи. Или е просмукало от някъде вода, или нещо в ключалката е проработило след смазването. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...