Jump to content
Dimitar75

климатика на Джаз

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля за компетентно мнение по повод разваления ми климатик. Тия дни си купих Хонда джаз 1,4, 2003 г. внос от германия на 200 х. км. Колата е стегната и върви много добре. Купих я с работещ климатик, който работеше и студеше много добре, но още при първото каране след като я купих климатика изведнъж спря да студи. Ходих да погледнат, казаха че си има фреон и някакво реле гледаха, казаха че е наред и ми бил заминал компресора. Та въпроса ми е ремонтират ли се тия компресори или трябва да се замени. За кола която съм дал 3500 ми се свиди да купя нов компресор. Намират ли се втора употреда работещи и къде да търся. Може ли повредата да е другаде, някоя букса или подобни.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я на друг сервиз  ако е същата повредата, втора ръка компресор   от някоя кола на малко км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се изгорял електромагнит на съединителя на компресора, та източване на фреона разглабяне, намерихме бракувам компресор, но със здрав магнит и го подменихме. Сглабяне, пълнене и сега работи добре, дано не се поврежда повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...