Jump to content
sakrayaami

Боядисване на подлакътник

Recommended Posts

Здравейте колеги :)

След близо година търсене късмета ми се усмихна и си взех подлакътник за хонделката, оригинален ахем :honda:

Още е в екон подлакътника но от снимките ясно се вижда че е сив, имайте предвид че не е само подлакътник ми цялата задна конзола с чашките за задните седалки. 
Проблема е че от вътре моята хондичка е черна, подлакътника съответно сив хич няма да стои добре. 
Можете ли да дадете съвет как да го боядисам същия цвят като останалия пластмасов интериор на хондата, трябва ли да махам боята по някакъв начин, каква боя мога да ползвам.
Всяка информация би ми била полезна, тъй като искам да си го направя сам и да не го давам на бояджия.

Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4/5 години минаха откакто взех моя, който е бил сив но е боядисан черен от предния собственик. Вземи черна боя на спрей за пластмаса, удари няколко ръце и готово. Комшията си пръска бронята на колата с такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го правил на предишен автомобил с черен спрей и стана. Само преди това може да му теглиш една шкурка 1500 и да го почистиш хубаво с обезмаслител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...