Jump to content
katri71

Нивопоказател за LPG

Recommended Posts

Да, за тези

Цитат

30 минути труд на някой гайкаджия

става въпрос, защото все още за няколко дена уредбата ще е в 24 месечен гаранционен срок. Разбира се става въпрос и за много повечето време, което  аз изгубих до момента за да се разправям с тях, защото 30 мин само чаках в сервиза, докато някой изобщо ми обърне внимание.И да уточня нещо и аз за колегите, които не дай Боже, решат за в бъдеще да си монтират газова уредба при тях - няма такава практика Фагу да дават 3 години гаранция , т.е удължена гаранция от тях.Те си дават стандартна гаранция за новомонтираните уредби от 24 месеца, която се покрива от БРЦ, т.е те никога ,нищо не губят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, katri71 написа:

Собственоръчно изхвърли всичкия ми багаж от багажника на колата (същия си го бях грижливо подредил преди това, защото при мен всяко нещо си има определено място), направо на земята, върху пръста, на пътя пред сервиза,отвори пластмасовия капак на бутилката и след като отново го затвори, ме прати да си вървя по живо , по здраво.

Ами да ти кажа честно, този багаж и мен ме дразни много.Идва клиент, налага се да стигна до бутилката която е тороидална на мястото на резервната гума.А отгоре върху бутилката има бас-каса,резервната гума и още куп боклуци!Препоръчвам като карате колата на сервиз да няма нищо в колата.Визирам детско столче отзад,багажника да е абсолютно празен..............и препоръчвам задължително да се каже къде е накрайника на секретния болт за гумите!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За боклуците съм напълно съгласен, че не им е мястото в багажника,Аз, обаче държа винаги там резервна гума,чанта и куфар с инструменти,пожарогасител,аптечка и едно чердже, че никога не се знае кога какво ще ми потрябва.Тези неща според мен никога не трябва да напускат багажника, дори да ходя на майстор.В случай,че му пречат, да ми каже, аз сам ще ги преместя на място, което преценя,че е подходящо.Да ми хвърля някой демонстративно нещата на земята, не съм съгласен, ако ще да е газифицирал и Боинг,

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1.07.2019 г. at 22:19, katri71 написа:

Тези неща според мен никога не трябва да напускат багажника, дори да ходя на майстор.

И като никога не трябва да напускат багажника, майстора как да стигне до бутилката дето е най-отдолу?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че колегата няма предвид дори когато пречат на майстора, а че е препоръчително да не са предварително оставени в гаража и да пътуваш без тях до сервиза.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изсипвам тук....после клиента си ги оправя..

IMAG3453.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се , така става - не в прахоляка на земята.Между другото кората(рафта от багажника) съм я свалил и не я ползвам изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.07.2019 г. at 11:47, Markony написа:

Всичко изсипвам тук....после клиента си ги оправя..

IMAG3453.jpg

Аз изсипвам всичко в краката на пасажера до шофьора и на седалката на пасажера, ама понякога там мястото не е достатъчно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...