Jump to content
Becko_83

Темпомат за CR-V 1998г.

Recommended Posts

Здравейте,

Има няколко хубави теми за слагане на темпомат на CR-V 1-ва генерация, но са доста стари и машинката описана там вече не мога да я намеря никъде да се продава, дори и в чужбина. Има ли някой представа с налични в момента на пазара материали как може да се сложи темпомат при положение, че газта е с жило? Готов съм да инвестирам известна сума в това начинание, защото колицата си е супер, само тази екстра ми липсва, но не мога да намеря нито майстор, който да му се занимава, нито машинка, с която да се изпълни. Ако знаете някой ентусиаст, с който мога да се свържа да се навие да се захване с тази работа споделете.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Става да се сложи имам ,VDO е марката но е сложен в Швейцария така пистигна колата супер  работеше . Предния газаджия като сложи газовата и спря, от 3 год търся и не намирам читав майстор да го въстанови.  

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Waeco MS 50 - в гуглето има доста инфо,включително и за монтаж в СРВ 1ген.от друг автофорум.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Информация за монтаж има много, въпроса е, че вече не се продава "Waeco MS 50", за да си го купя. Ако намериш неизчерпана наличност в гуглето свирни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 18 часа, CARPERA написа:

Става да се сложи имам ,VDO е марката но е сложен в Швейцария така пистигна колата супер  работеше . Предния газаджия като сложи газовата и спря, от 3 год търся и не намирам читав майстор да го въстанови.  

А дали можеш да видиш модела, серийния номер или нещо на машинката, за да видя дали се продава някъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложен е когато е купена колата от собственика.

Това намирам

20190528_165439.thumb.jpg.61d996dc531daad0ebe843b58df1c608.jpg20190528_175959.thumb.jpg.e5d2bdecff45b34b5d8e63a5a0126974.jpg20190528_180031.thumb.jpg.a80a6a2927571e79152ddc9c09d720f5.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам го модела като документация, но не и да се продава някъде за съжаление. Толкова ли всички фирми, които са произвеждали механични темпомати са спряли вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има други идеи и акъл да даде? Звънях малко произволно на десетина сервиза, които са я специализирани Хонда, я просто обявяват колко са велики, но грам никой не ми се върза за такава машинка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,
След много търсене и още толкова късмет се сдобих с машинка и ми я сложиха. Много добре работи и съм доволен. Пиша, защото се оказа, че може да се намери още една машинка ако случайно има друг ентусиаст като мен. Става дума за Waeco MagicSpeed MS 700. Можете да му свалите/прочетете документацията на следния линк: https://manuall.co.uk/waeco-magicspeed-ms-700-cruise-control/
Универсално е, за жилна газ, има всичко нужно в комплекта, за да се инсталира. Състоянието е старо, но неразопаковано (всички чарколаци са си още в опаковките). Ако някой има интерес нека да пише.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско _83  Ако стои още комплекта имам интерес тел 0878532677 Милен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...