Jump to content
g.n.g

Молба за оглед и тест на Акорд 7 автоматик / комби

Recommended Posts

Здравейте!

Казвам се Жоро, и имам регистрация във форума от много години, но никога не съм писал до сега.

Имам следната молба към някой добър собственик на Акорд 7 автоматик / комби 2003-2006 година от гр. София:

Моля ако има възможност да се срещнем в удобно за собственика място и време в гр. София, където да мога да седна и да направя няколко километра пробно каране на този автомобил?

Искам да закупя такъв, но преди да отида за оглед бих искал да усетя как трябва да включват скоростите, как трябва да вози, как трябва да звучи двигателя и др. подобни.

Независимо къде харесам такава Хонда ще бъде прегледана в сервиз преди покупка, но все пак да имам някаква яснота какво да очаквам.

От мен е почерпката!

Благодаря предварително!

 

 

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключителни благодарности на колегите bobineshkov и Pavel_Pavlov (отпада теста с неговата кола)!

Вчера имах удоволствието да се повозя и да покарам колата на  bobineshkov за което съм благодарен много!

Останах с много добри впечатления от автомобила и определено това ще е следващият за нас!

Сега остава да чакам и гледам кога ще изпадне добър екземпляр.

Още веднъж : БЛАГОДАРЯ!

Поздрави от мен, Жоро.

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на отзовалите се! Аз съм си го мислил това с пробното каране/возене също, но бях скептичен и не посмях да пусна пост. Все пак успях да направя тестово каране при огледите на които съм бил и наистина са супер возилата. Както си писал и ти, сега остава да се появи подходящият екземпляр. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...