Jump to content
civic 1.4 is

Honda Civic Sedan VIII 2011г.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам нужда от Вашето мнение относно покупка на автомобил Honda Civic Sedan VIII 2011г.Колата е закупена от представителство на Хонда в България.Автоматик е 125к.с. VIN JHMFD46409S200903.Нека който кара такава Хонда или има наблюдения да сподели своето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукче писатель, но ньет читатель: 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета тук пише повече за американския вариант отколкото за европейския.Явно в Европа се карат повече хечбек отколкото седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, понеже това наистина не е версия за Европа. В интернет пише ,че е продавана в няколко европейски страни , където са популярни седаните. Не можеш да им хванеш спатиите кое къде и как е произвеждано. Едно е сигурно, това не е масов модел в Европа. За Азия и Америка е. Двигателят е Хонда, какво можеш да очакваш от най-големия производител на двигатели с вътрешно горене в света? Това е най-важното. За окачването са си писали хората. Така,че както те кефи.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.Това че е закупена от Бултрако и е обслужвана там ме кара да си мисля,че намирането на части за нея няма да е проблем или греша?Защото още се чудя дали да я взема.Иначе за кефене ми харесва,защото е доста по просторна от хечбека и багажника е значително по голям,но ако ще имам ядове не си заслужава.Също и за тези автоматици нямам много информация,но щом е Хонда трябва да е добър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да кажа - тая кола не е 1.8 а 1.6. Просто да имаш едно на ум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 По умряла ще е... Само в градски условия ще харчи по-малко от 1.8. Автоматикът е робот и принципно са безпроблемни. От Бултрако няма проблеми с обслужване, ама ще трябва да се чака за части евентуално, а пък и цените са едни такива приятни... Аз лично бих избягвал взаимоотношения с тях. Вече имаме една кола в семейството от там и нещата не са добре с обслужването, честно казано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам,че е 1.6 125к.с. Доколкото съм запознат Хонда произвежат и седани за европейския пазар,така че се надявам да не чак толкова голям проблема с резервните частити и консумативи.На 90 % вече съм решена да я взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Турция се произвеждат само седани и части за тях предполагам могат да се вкарат  а 1,6 се продаваше в Бултрако преди години .Аз съм ходил на тест драйф и офертата ми направиха но ми дойде повечко с лизинга . Ако не си състезател ще те устройва аз карам хибрида 1,3 и до сега не съм имал проблеми с окачване и мощност .Като возия бива по твърдичко е но не е подходяща за черен път доста е ниска и застъргва .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по рамата излиза,че е произведено в Сузука Япония.Относно мощността ме устройва,така че май ще я взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много безаварийни километри, колега! Успех и да не забравяме, че Honda rulez!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...