Jump to content
Karadzhov

HONDA CR-V 2018 2.4 бензин

Recommended Posts

Здравейте, 

Сдобих се с HONDA CR-V 2.4 бензин 2018 от щатите.

Въпроса ми е знае - този двигател с ангренажен ремък ли е или с верига.

Благодаря

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по лесно да отвориш капака и да видиш.😁

Най-вероятно е с верига.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не най-вероятно, а е с верига на 100%. Хонда отдавна спряха да правят двигатели с ремъци. Това обаче хич да не те успокоява, особено за толкова нова кола. Подходящото масло е крайно желателно и то не е 5-40 !!! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.05.2019 г. at 4:51, Karadzhov написа:

Здравейте, 

Сдобих се с HONDA CR-V 2.4 бензин 2018 от щатите.

Въпроса ми е знае - този двигател с ангренажен ремък ли е или с верига.

Благодаря

Привет колеги. От шест месеца съм собственик на същата CR-V 2.4 L и минах вече десет хиляди километра. Ако имате въпроси, питайте. Преди да е купя пробвах буквално всички предлагани варианти без хибрид. Просто го нямаше. Бях решил да взема 1,5 турбо, но CVT кутията просто не е за мен. При ускорение забива на максимални обороти и ускорява 🙂

Нямаше вариант турбина и 5 степенна автоматична кутия. Сега мисля, че не съм сгрешил. А спестийх и доста пари. Тук всичко е пазарлък бетер Истанбул 😁. Предвид неяснотите на новите 1,5 Блу Ърт двигатели и всички писания за гориво в маслото при студено време... 

Апропо, тук има заведени и няколко дела срещу Хонда по тоя повод. И въпреки всичко изписано вече има продадени над 380 хиляди от CR-V, а случаите са единични. 

Поздрав на всички. Това ми е мечта от много години и доживях. След месец е качвам на кораба и октомври ще бъде в България. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 23.07.2019 г. at 0:11, Plamen Kurtev написа:

Привет колеги. От шест месеца съм собственик на същата CR-V 2.4 L и минах вече десет хиляди километра. Ако имате въпроси, питайте. Преди да е купя пробвах буквално всички предлагани варианти без хибрид. Просто го нямаше. Бях решил да взема 1,5 турбо, но CVT кутията просто не е за мен. При ускорение забива на максимални обороти и ускорява 🙂

Нямаше вариант турбина и 5 степенна автоматична кутия. Сега мисля, че не съм сгрешил. А спестийх и доста пари. Тук всичко е пазарлък бетер Истанбул 😁. Предвид неяснотите на новите 1,5 Блу Ърт двигатели и всички писания за гориво в маслото при студено време... 

Апропо, тук има заведени и няколко дела срещу Хонда по тоя повод. И въпреки всичко изписано вече има продадени над 380 хиляди от CR-V, а случаите са единични. 

Поздрав на всички. Това ми е мечта от много години и доживях. След месец е качвам на кораба и октомври ще бъде в България. 

Привет.

Това црв не е ли и то с cvt кутия?

Аз карам 2015 2.4 и е с cvt,  до колкото знам и новите са така.

Интересно ми е да знам има ли 2.4 което да не е с cvt кутия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...