Jump to content
zabunov

Проблем с ръчна скоростна кутия

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам следния проблем: изведнъж ми изключи задната скорост. При включване на задна скорост лоста автоматично се изключва, а всички останали скорости работят перфектно. Ще я карам на майстор след няколко дни, но мира не ми дава. На някой случвало ли се е? Ще съм благодарен да споделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и Добре дошъл!

Ще те помоля да добавиш информация относно модела и годината на колата ти - Civic, Accord, др., евентуално код/номер на мотор и на скоростна кутия (ако ги знаеш), както и да си попълниш профила.

Целта е да предоставиш максимално изчерпателна информация на колегите, които ще се отзоват на въпроса ти, и да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници.

Моля те да се запознаеш и с правилата на Форума - КЛИК

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за забележките. Карам хонда акорд 7 ген фейслифт 2007 година 2.2i-ctdi. Не мога да кажа номера на мотора и на скоростната кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, та не мога да вкарам 6-та скорост. Всички други скорости са добре. Опитах много внимателно на 2 пъти но почва прихъркване и се отказвам. Сменена е долна помпа съединител. Нали 6 степенната кутия има блокировка на задната да не може да се включва по време на движение? Тази блокировка с оградения с червено сензор ли се извършва? Съмнявам се, че сензора е повреден (ако е посочения) или буксата е окислена. Номера на рамата е JHMCL75807C205110. Благодаря!
П.С. иначе си карам нормално до 5-та

skorostna kutiq.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...