Jump to content
jungles

Градушка Каско

Recommended Posts

Днес за жалост ме попари градушката и съм таван и капак... Имам каско избор към SDI и съм чувал ,че се вади документ от метрологията . Ако колега ако е играл този филм  може да сподели да избегна лутане и тн. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея какво включва това каско което си направил но при пълно каско не се вади документ.Къде е била тази градушка в София, че чак таван и капак...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години имах и аз щети от една градушка в Пловдив. Общо взето масово колите под тепетата бяха на решето. Каското беше на ДЗИ. Ликвидационния център знаеха много добре за случилото се и не изискваха никакви документи. Минавахме на "конвейр".

Обади се и се консултирай с брокера най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами към Булстрад е, май се води каско Избор и сам си я оценяваш (6000лв) Ами в София (надежда) доста перкаше и ме хвана в движение и като стигнах до първата бензиностанция.. познай :) По принцип не леш  , трябва да се загледаш добре ,колкото и да е нали си плащам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам си по експертна оценка.Отиваш, гледат и оценяват, чакаш си после парите и я правиш при майстор който си избереш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ок , но преди съм чувал ,че се взима бележка от някъде която удостоверява ,че е имало градушка ?! То преди сигурно си е за преди...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...