Jump to content
leonardo24

често включване на перка 2.0 бензин

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Колко често е нормално да включва перлата в задръстване?

Нормално ли е да работи няколко секунди след това гасне няколко секунди примерно 10 -15 не съм ги засичал и тока се получава цикъл.

Температурата не се вдига над половината даже една идея по малко, има вода в казанчето.

Много е чувствителен датчика? Нормално ли е това?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно включва компресоа на климатитка, ако си го оставил на ауто примерно е така, затова просто при пускане на парното изключвай климатика и да пише AC OFF. Казвам най-вероятно, защото това се случва точно когато работи компресора, не зависимо как се кара и каква е температурата на мотора, перките включват.

Редактирано от sashua

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да работи. Включва често за кратко. Поне при К24 преди години съм се интересувал и това е нормалната работа на охладителната система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато детето седне на шофьорското място, може всичко да се очаква. Включил подгрее на огледалата, климатроника на ауто, радиостанцийте разбъркал ........и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, h5rov написа:

Така трябва да работи. Включва често за кратко. Поне при К24 преди години съм се интересувал и това е нормалната работа на охладителната система.

Така работи, когато климата не е на off. Когато си изключил климатика може с години да не чуеш перката...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...