Jump to content
toshh

Питане за Civic 8-ма генерация

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм горд притежател на въпросната Хонда, и съм страшно доволен, но имам няколко въпроса.
-Дръжките на предните врати като са на пружини, могат ли да се направят така че да не скърцат?
-Докато се изгаси двигателя, има едно тресене, възможно ли е да тампон на двг. ?
-Имам в предната броня отвори за измиване но ги нямам като екстра, възможно ли е да се добавят афтърмаркет такива? 
Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, toshh написа:

Здравейте, от скоро съм горд притежател на въпросната Хонда, и съм страшно доволен, но имам няколко въпроса.
-Имам в предната броня отвори за измиване но ги нямам като екстра, възможно ли е да се добавят афтърмаркет такива? 
Благодаря предварително!

Няма как да имаш отвори за миене в бронята ако не е заложено като екстра. Освен ако не е сменяна бронята и е сложена такава с отвори.

Предполагам за 2 говориш, защото 1 е за теглене.

1.jpg

Редактирано от koszabg
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.04.2019 г. at 19:49, toshh написа:

-Дръжките на предните врати като са на пружини, могат ли да се направят така че да не скърцат?
-Докато се изгаси двигателя, има едно тресене, възможно ли е да тампон на двг. ?

- Държиш в отворена позиция и пръскаш ВД40 в прцепа и не скърца, след 6 месеца повтаряш :) това е решението.

- Възможно е да е тампон, също така може и да е маховик. Натисни съединителя при гасене за да разбереш как ти е маховика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.05.2019 г. at 14:14, CivFan написа:

- Държиш в отворена позиция и пръскаш ВД40 в прцепа и не скърца, след 6 месеца повтаряш :) това е решението.

- Възможно е да е тампон, също така може и да е маховик. Натисни съединителя при гасене за да разбереш как ти е маховика.

 

Кой тампон колега? И моята като я гася се изтръсква като мокро куче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тампон на двигател. Но това би трябвало да се усеща и при работа на мотора а не само при гасене или палене. При мен дори след смяна на маховик и съединител тресе яко. Сега ще сменям шайба колянов вал да видим дали ще има подобрение.

Редактирано от CivFan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...