Jump to content
petko_z

Honda Transalp 650V

Recommended Posts

Здравейте,

След много гледане и четене съм се спрял на този модел от 2001год... Висок съм 190 см. и тежа 105+ килограма :). Седнах на един-два и ми се сториха доста удобни. Принципно нямам опит, затова ми хареса и спокойния V мотор от 54 кончета..

 

Моля, ако някой е по-запознат с конкретни болежки на модела - да сподели..

Ако се досещате за друг модел за моя ръст/килограми - споделете..

Подходящ ли ще е за МЕГА начинаещ или да търся нещо още по-слабо за кат. а2 примерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е бюджета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които гледам са между 3 и 4 хил.лв. По-скоро клонят към 4..

Също си харесвам и Honda CBF 600.. НО малко ме плаши по-голямата мощност, при положение, че съм мега новак..

Курс за кат.А карам на Хорнет 100к.с., но определено не ми харесва за мой мотор.. искам нещо по-спокойно и кротко.. Все пак не съм на 20... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти препоръчам Honda Deauville много спокоен и приятен мотор за пътуване :) пс: Transalp 650V и Deauville 650 са еднакви двигатели имат разлика в скоростите доколкото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.05.2019 г. at 22:13, wips написа:

Колега ще ти препоръчам Honda Deauville много спокоен и приятен мотор за пътуване :) пс: Transalp 650V и Deauville 650 са еднакви двигатели имат разлика в скоростите доколкото знам.

Благодаря за мнението! Гледал съм ги само на снимки и ми се сториха доста широки и може би тежки.. Може и да се лъжа..

Така или иначе след  доста умуване по темата изневерих на любимата марка... Получи се нещо като любов от пръв поглед..

Та за добро или лошо - да ми е честита първата моторетка - Kawasaki ER6-F 2012 год..

https://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/kawasaki_er-6f 12.htm

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито, и да почерпиш. Не забравяй да имаш 2 каски. 🏍️

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честит! Точно такъв карам и аз. Машинката няма да те разочарова! :)

 

Kawasaki - ER-6

 

Наскоро дори го бях обявил за продажба, но след като пробвах Honda NC750X, CB650F и VFR800 Crossrunner-X, никой не ми хареса достатъчно (макар всички те да са страхотни машини).

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата машинка.. дано оправдае очакванията.. 

Vfr800X Crossrunner 2012

V4 800cc Vtec

20200318_150027.jpg

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petko_z много красив мотор. Лично ми се стори доста по-тежък и неудобен за малки градски разходки, но за дълъг път, машината изглежда страхотна. Какво стана с Кавазакито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Veseliq написа:

@petko_z много красив мотор. Лично ми се стори доста по-тежък и неудобен за малки градски разходки, но за дълъг път, машината изглежда страхотна. Какво стана с Кавазакито?

Кавазаките беше страхотна машина, но имах проблем с нея.. Заради височината ми стоях доста свит и като минех 100тина километра преход и се схващах целия.. После по 20мин се разтягах.. Продадох я.. Човека остана доста доволен - машинката е много гледана...

С crossrunner-a успях да направя само едно излизане (около 100км), преди да ни затворят в градовете.. Определено ми е по-удобен.. Върви уникално, има много повече въртящ момент и лапа точно двойно на кавазакито :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...