Jump to content
max_3d_3

Биалетка за сензора за автоматично регулиране на фаровете

Recommended Posts

Здравей,

Аз също съм го гледал този артикул и ще се радвам, ако успеем да го изкопираме. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ябълковидните болтове в магазините за железария са по 9 - 10 лв. Шпилката с гайката е около 3-4 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези от тойота в алито са по 10-на долара. Току що поръчах с купон за $3, излезе под 10лв с доставката. Мисля, че си заслужава за пробата, като пристигне ще пиша пак за резултата.

Поздрави!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ъпдейтна малко инфото.
Биалетката пристигна за 10 дена, малко е по-дълга, но е на шпилка и ще може да се нагласи. Ето снимка една до друга, утре най-вероятно ще я качвам и ще пусна още снимки. 68a5f1f0315547c810962ffc0a45f865.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има по тънки гайки месингови,използват се във ВиК (не ръждясват) .Сложи от тях и ще заспи.

На планката на носача можеш да пробиеш друга дупка по ниско и пак ще стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@saSlim

 

Супер е станало ,колега. Щом върши работа все е тая как изглежда,под колата е,няма кой да я гледа там. А и е само 10лв,на фона на 500 за оригинален комплект от Хонда си е перфектна направо.

Редактирано от BOKLUK_CHOVEK
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сложих я без контра гайки, няма къде да иде. Подложих две шайби само, за да наглася ъгъла.
Ето какво се получи. Не е, като оригинал, но за 10 лв е добре
19d8f9e0b0b54819fe0b23322c8992be.jpg1007fdd6ab9bb8194342e9e17ef3cd25.jpg8a57ec87454a45f5d0696b6c2c2e4033.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Колега я дай един линк , ако може. Убих се да я търся тая биалетка в алито. А ако от бг сте измислили нещо... приемам предложения :) При мен става въпрос за Субару, но като гледам са почти същите.
Благодаря


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята от али дойде супер разбитата, вярно изглежда нова, но просто си хлопа 😀😀 и си сложих старата, че имах ядове със самия сензор, да имаш едно на ум. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко см покриват тези раздвижните? Аз продължавам тук да търся( в БГ) , но не мога да открия нищо подобно. По спомен Пежата имаха подобни лостчета на скоростите, но май бяха без ябълките. Ако до ден - два не успея да открия ще поръчвам от алито


Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от шпилката, всеки стругар може да ти изработи една, важното е да имат различни резби двата края, че като стягаш да не се развива от една страна. Не съм мерил тази, която дойде, дори се наложи да я скъся, но не е особено дълга. В крайна сметка предлагат и само такива накрайници, които се навиват и можеш да се възползваш от услугите на майстор за шпилката и да си ги поръчаш само тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...