Jump to content
PODLECii13

Резервния ключ е без копчета

Recommended Posts

Здр. Колеги :) от скоро съм с хондата и се кара от мен и жена ми. Да ама резервния ключ няма копчета за отключване и заключване ( стоят дупки ) трябва да го мушкаш и да въртиш.... а иначе има чип, защото слагаш в контакта и палиш. Та къде в Пловдив например ще могат да ми сложат копчета и незнам какво още за да се отключва дистанционно и с него. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама до колкото знам ще трябва някакво обучение на чип за алармата ли за имоболайзер ли незнам. Този от ebay направо го взимаш и ще работи без обучение ли ? Нито имобилайзер, нито аларма и централно ? Направо ще работи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще му ползваш само копчетата, нали твоят си работи и само копчета му липсват!

Редактирано от Rakeem

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти убеден ли си че този (празният) дето го имаш , пали колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, docev написа:

Ти убеден ли си че този (празният) дето го имаш , пали колата?

Да, пробвах го !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят резервен ключ също е без копчета - слага се в ключалката,отключва и пали без проблем.Просто така си го поръчах - по-евтино е ,отколкото с кутийка с копчета и понеже е резервен (ползва се по презумция само при нужда) не ми пречи, че няма копчета :).

Иначе, ключът си го направих за няколко минути ето тук: http://www.kluchar-bg.com/contacts.aspx

Намира се на ул. Аксентий Велешки в Пловдив и там могат да ти направят какъвто си искаш ключ и да го обучат за твоята кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в случая тогава , трябва да си поръчаш един китайски като за твоят модел . После да се нареже и обучи (с което дистанционното ще тръгне автоматично) или да се сложи в твоята кутия която е празна .  Но трябва да се премахне бубината на платката която ще купиш и да се вмъкне чипът който има вътре сега в твоят за да пали и да не се бъркат двата чипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах :) благодаря за инфото, ще мина през ключара даден от колегата и още един ми казаха и ще видим какво ще направим. Благодаря ви засега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...