Jump to content
hoooodyhoooooo

Как се сменят стоповете (външни) на седан седмица?

Recommended Posts

Ами супер, да, взех си новички, че гадните ъгли на стоповете по устав се чупят, и тръгнах да ги сменям. Свалих трите гайки ли са, шайби ли на винтовете, и нъц - не излиза. Даже минах един майстор да я погледне, и човекът каза - ми май ще трябва да се свали задната броня. Сега, има още едни гайки, които не съм пробвал - те са точно на шасито до външните стопове, които дори са с някакви протектив капачки. Те аджеба трябва ли да се развият (дошубя ме, в случай, че реши да висне задната броня заради тях). А, и като гледам "новите" стопове, те имат нарез за винт от долната страна.

Търсих клипове по нета, включително и за Акюра, ама нищо не открих, а и вие сте по-запознати. 

Мерси предварително, другари :)

Редактирано от hoooodyhoooooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм го преди години, та съм позабравил... Помня, че лягах под колата, светих с фенерче и развих нещо, но не помня 1 или 2 болта/винта. Не помня и дали въпреки всичко се налагаше и разхлабване/увисване на бронята... Трябва да пробваш, тъпо е измислено, изглежда нарочно да е сложно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипче ;)

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив да си, брато! Щях да си изкъртя бронята сигурно с още малко напъване :D Темата е за златен ключ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...