Jump to content
rumenivanov3@abv.bg

Сменял ли е някой водобраните лайсни на вратите.

Recommended Posts

Дай да ги видим де. Линк, цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Акорд 8-ма някой срещал ли е в тези сайтове, но да е за европейския модел, защото като гледам никъде не пише, а да не стане да поръчам за американския?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите за CR-V пристигнаха от Англия. Става въпрос за този комплект. Смених задна лява лайстна и като цяло пасва, но стои малко надигната в средата. Абе, китайска работа. Пробвах да поставя допълнителни щипки, които извадих от оригиналната, но пак не приляга съвсем плътно. Не чак да пропусне вода, ама знам ли... Все пак реших останалите да не ги сменям засега, защото мъхестата част и вътрешната гума са абсолютно здрави.

И подкалници взех тайвански, и тях не сложих, защото майсторът твърди, че не са достатъчно гъвкави и ще се напукат за една зима.

Явно има защо оригиналните части да са на такава цена.

 

Редактирано от note

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, note написа:

И подкалници взех тайвански, и тях не сложих, защото майсторът твърди, че не са достатъчно гъвкави и ще се напукат за една зима.

Явно има защо оригиналните части да са на такава цена.

 

Какви са тия подкалници? 

За съжаление така е с частите 🤕

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 25.06.2020 г. at 14:22, note написа:

Също, какво ви е мнението за тези подкалници - тайвански са, но брандирани Diederichs?

Тези са -  двата предни. Оригиналните са ми още здрави, само висящата част е прокъсана и ме дразни, но това е козметичен проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не си монтирал като хората. Аз смених и четирите и няма никъде надигане или нещо от сорта. Огледай добре да не опира в нещо или да е останало нещо от старите...То верно, че са китайски и всеки комплет ще е на късмет ама като свалих една от здравите оригинална не видях чак пък такива разлики.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, note написа:

Тези са -  двата предни. Оригиналните са ми още здрави, само висящата част е прокъсана и ме дразни, но това е козметичен проблем.

Аа твойте са с проблем. Аз помислих, че нещо допълнително ще слагаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смених от лявата страна на двете врати от Алиекспрес за 120 лв. комплекта четерите. От дясно не ги смених сякаш бяха вече сменяни защото нямат абсолютно никакво напукване, първоначално си помислех че тази кола се е спукала да стои на Слънце, но просто се оказа слабо място на тоя модел хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...