Jump to content
katri71

свещи NGK

Recommended Posts

Някой може ли да ме насочи от къде в БГ мога да си закупя ОРИГИНАЛНИ свещи NGK на що годе нормални цени.В Бултрако ми искат 59лв. на свещ :).Държа свещите да не са произведени в Франция, а да са оригинални.Колата е с ГИ и смятам да я оборудвам със свещи 1565 (LPG6).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС да не става реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въпросът все още е отворен.Става въпрос за свещи от серията: LPG LaserLine.

LPG_info.pdf

Редактирано от katri71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ги тук и говорих с тях по телефона https://automix.bg/zapalitelna-svesht-art1164351.html

Казаха ,че свещите са made in Japan.Дали мога да им имам доверие?Някой друг пазарувал ли е от този магазин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите свещи са вече монтирани на колата.Оказа се ,че "старите" свещи са си оригиналните иридиеви IZFR6K11S и почти не бяха мръднали (според мен имат още толкова ресурс).Както и да е - качих новите, а старите прибрах за резерва.В работата на двигателя няма видима промяна.Ще видим как ще се отразят новите свещи по-нататък върху разхода на газ :)

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NGK иридиев централен електрод - 28.11лв (налични)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 3/23/2019 at 3:08 PM, katri71 said:

Новите свещи са вече монтирани на колата.Оказа се ,че "старите" свещи са си оригиналните иридиеви IZFR6K11S и почти не бяха мръднали (според мен имат още толкова ресурс).Както и да е - качих новите, а старите прибрах за резерва.В работата на двигателя няма видима промяна.Ще видим как ще се отразят новите свещи по-нататък върху разхода на газ :)

Никак същия ще е какъвто е бил разхода до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сменях свещите скоро, старите бяха без видимо изхабяване, не намерих разика в работата на двигатля или в разхода на гориво. 
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с препоръка за доверено място за покупка на свещи за ЦРВ в Пловдив? NGK ZFR6F11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти навсякъде ти има но са Френските NGK ZFR6F11 те дават дефекти по-често.

Търси Японски.

Тук дори се разпродават

https://www.olx.bg/ad/zapalitelni-sveschi-ngk-iridium-platinum-laser-platinum-i-dr-nay-CID360-ID1FSoF.html#209e34aa8d;promoted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, ти сериозно ли? NGK от OLX?

Чекай да не са менте... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че обявата ми не е в олх а тук във форума. И се извинявам че имам и японси нжк. И се извинявам че и снимки съм пуснал. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много Ванка да пропуснал съм снимката ти,ще ми избода очите

 

20200106_161205.jpg.0844eba42e44617369c36101916690e6.thumb.jpg.c32069cd4d99a5ec2a067489fbd5cb76.jpg

 

 

 

 

Редактирано от CARPERA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за реакцията на всички - поръчах си от Фена

Фен, имаш лс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да ти предложа IZFR6K13. Имам 6 парчета от Щатите, брандирани за Хонда и ги търкалям из къщи вече 2-3 години...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия месец ми дойдоха 3 к-та иридиеви свещи за моите коли от алито. 1 комплект DENSO IKH20 за Алмерата за 11 долара и 2 к-та за Примерите DENSO IK20TT за 19 долара общо. Първите са Made in Japan, а вторите са Made in USA. Не знам дали са оригинални, но работят доста по-добре от оригиналните японски NGK LFR5E-11 и NGK BKR6E. Всички коли са на газ.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

 

На 2.02.2020 г. at 18:20, dandilov написа:

Владо, ти сериозно ли? NGK от OLX?

Чекай да не са менте... :lol:

 

Извинявай, ама точно от свещите на Краси в OLX по-оригинални трудно ще намериш ... 

Три пъти  съм взимал иридиеви от него - 2 пъти NGK, един път Denso.

Даже много жалко, че излиза от бизнеса, ама точно тези свещи дето карат над 100к не знам дали да ги водя "консуматив" ...

 

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

 

преди 2 минути, dindin написа:

Извинявай, ама точно от свещите на Краси в OLX по-оригинални трудно ще намериш ... 

Ами и аз се извинявам. Не го познавам човека... А относно стоките в OLX съм доста скептично настроен. Та за това... Иначе щом човекът е читав, съм О.К.

 

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Spoiler

dandilov доста пазарувам от ОЛХ последно на жената телефон   с 200лв по евтин от магазините цена там  560лв и операторите,има и гаранция 2 годни купен 10 дена преди да стане на жена ми.

Доста пазарувам и от eBay ,и съм намирал невероятни цени.

Всеки сам преценява риска,определено аз рискувам,да кажем 5 % е било това което,не отговаря на описанията,но цените от 100%да към 250%надолу от тук,

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...